לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

אחסון דירה

אחסון דירה בירושלים - המחסן הירוק

עוברים דירה? נוסעים לחו"ל?

מחפשים פתרון עבור אחסון תכולת דירה?

אנו חברת אחסנה מקצועית אשר מספקת פתרונות עבור אנשים המעוניינים לאחסן חפצים שונים, פרטי ריהוט, תכולת דירה ועוד. אנו במחסן הירוק רואים חשיבות במענה כולל עבור הצרכים של כל לקוח ולקוח. לקוחותינו נהנים מהתאמת פתרונות אחסון לצרכיהם הספציפיים, ובמידת הצורך אנו חושבים 'מחוץ לקופסה' בכדי לתת להם את השירות הטוב ביותר.

למה להשתמש בשירותי אחסון דירה של המחסן הירוק?

 • נגישות וגישה נוחה – מחסנינו ממוקמים בקיבוץ קרית ענבים, מרחק כ-15 דקות נסיעה מירושלים או בית שמש וכמחצית השעה מתל-אביב. מובטחת לכם גישה נוחה לדברים שיתכן ותזדקקו להם במהלך תקופת האחסנה. בנינו את המחסן הירוק תוך חשיבה הן על הלקוח והן על הסביבה, ובמטרה ליצור שימוש נוח ונעים במחסנים.
 • מחסן פרטי לכל לקוח – אנו מספקים לכל לקוח מחסן אישי, בעל נעילה ייחודית. חשוב לדעת כי מפתח הכניסה למחסן הינו בידיכם, ורק לכם אפשרות להגיע למחסן, אלא אם כן השארתם בידינו ייפוי כוח לכניסה למחסן.
 • הרכוש שלכם בטוח – שימוש בשירותי אחסון דירה שלנו מבטיח לכם "ראש שקט" כאשר אתם יודעים כי החפצים היקרים לכם נמצאים במקום בטוח.

  שמירה נגד גניבות – המחסנים שלנו נמצאים תחת שמירה מקצועית, והמתחם כולו מאובטח ומאויש 24 שעות, 365 יום בשנה. במקום מותקנות מצלמות, גלאי נפח ומערכת אזעקה.

  שמירה מפני נזקים לרכוש – אנו בנינו את המחסן הירוק בהרמוניה עם הסביבה, תוך שימוש בחומרים ירוקים. מעבר לשמירה על הסביבה, אופן הבנייה של המחסן מספק  אטימה ובידוד של תאי האחסון כך שחפציכם נשמרים מפני לחות, חדירת מים בחורף, או חום הקיץ. כך, תהיו בטוחים כי התכולה שאחסנתם לא תיפגע במהלך תקופת האחסנה. בנוסף, אנו מבצעים אחת לתקופה הדברה למניעת נזקי מכרסמים, והציוד המאוחסן אצלנו מבוטח בפני נזקים לרכוש.

 • מגוון גדלים של מחסנים – אנו מציעים מחסנים להשכרה במגוון מידות, החל מחדרים לאחסנת פריטים בודדים, ועד לאחסון תכולת דירה או בית פרטי. הודות לכך, תקבלו מחסן בהתאם לנפח הדרוש לכם. אנשי המקצוע שלנו ישמחו לסייע לכם בהערכת נפח הציוד שלכם וגודל המחסן אליו תזדקקו. הערכה נכונה של השטח הדרוש לכם יכולה לחסוך בהוצאותיכם.
 • אחסון קצר מועד, אחסון לטווח ארוך – אנו במחסן הירוק מציעים שירותי אחסון קצר טווח כמו גם אחסון לטווח ארוך, ומאפשרים לכם לאחסן את תכולת הדירה לכל תקופה שאתם חפצים. לא פעם מועד הכניסה לדירה חדשה יכול להתעכב, ולכן שירותי האחסון שלנו מאפשרים לכם הארכה של זמן האחסון במידה ויהיה צורך בכך.
 • מקצועיות – אנו חברה מקצועית אשר מתמחה בפתרונות אחסון דירה. כיום מוערך כי כ-80% מן המחסנים בארץ פועלים ללא אישור ו/או רישוי. אנו מחזיקים ברישיון עסק להפעלת מחסנים ולניהול מחסנים מכל הרשויות הרלוונטיות.
 • שירות איכותי – אנו רואים חשיבות בהענקת יחס אישי לכל לקוח, וטיפול מהיר בכל בעיה ושאלה, ושואפים לתת לכל לקוח פתרון מותאם אישית.

שירותי אחסון דירה מתאימים לכל אדם אשר זקוק לאחסון תכולת הדירה שלו, בין אם מדובר בפתרון זמני למספר שבועות או אחסון לטווח ארוך יותר של מספר חודשים או שנים.

אחסון דירה לטווח קצר

מתאים למשפחה העומדת בפני מעבר דירה אך נאלצת לפנות את דירתה הנוכחית לפני הכניסה אל הדירה החדשה, או לקראת כניסה לבית חדש שבנייתו עדיין לא הסתיימה. אחסון דירה מספק פתרון נוח במקרה בו תגור המשפחה באופן זמני אצל בני משפחה, חברים או בבית מלון. עבודות שיפוצים בבית יכולות גם הן להצריך אחסון חפצי הדירה או חלק מהם עד לסיום התהליך.

אחסון דירה לטווח ארוך

יכול להתאים לנוסעים לעבודה בחו"ל לתקופה של מספר שנים או למבקשים לאחסן חפצים שאינם בשימוש יומיומי ולפנות את המרחב בבית. מעבר מבית עם גינה לדירה בקומה גבוהה יותר, או מעבר לדירה ללא מחסן או חדר מרתף יכולים לגרום למצב בו ברשותכם ריהוט וחפצים אותם תרצו לשמור, אך אין ברשותכם החלל המתאים לכך.

אנחנו במחסן הירוק נספק לכם פתרונות אחסון דירה בהתאם לצרכיכם, ונשמח לעזור לכם לעבור את התקופה בה תצטרכו לאחסן חפציכם, בין אם מדובר בתקופה קצרה או ארוכה, באופן נוח בטוח ונעים.

לאחסון דירה ולקבלת פרטים נוספים חייגו 02-9944330

מחפשים מחסן להשכרה בירושלים?