לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

אחסון ריהוט דירה

אחסון ריהוט דירה – איך עושים את זה ושומרים על החפצים

השכרת מחסנים לאחסון רהיטים הוא עניין שבנורמה. הרבה אנשים אשר משפצים, עוברים דירה או טסים לרלוקיישן בחו"ל עושים שימוש במחסנים לאחסון חפציהם למשך פרק הזמן הנדרש.

כשאנו רוצים לבצע אחסון רהיטים בחברת אחסנה, בין אם זה אחסון דירה לטווח זמן קצר בגלל שיפוצים או אחסון דירה לטווח ארוך בגלל מעבר לחו"ל, חשוב שנדע איך לשמור על הרהיטים שלנו בכדי שהם יחזרו לביתנו בשלמות ובשלום.

אז איך מאחסנים את תכולת הדירה ומוודאים שהתכולה נשארת בשלמותה? קבלו כמה טיפים בנוגע לאחסון רהיטים בצורה נכונה.

אחסון רהיטים במחסנים, בתקופות שיפוצים ומעברי דירות, היא דרך טובה מאוד לשמור על הרהיטים שלכם בבטחה. יש להכין את הרהיטים בצורה נכונה לאחסון ובהתאם לפרק הזמן שאתם רוצים לאחסן את הרהיטים.

אם כן, השלב הראשון הוא להבין למשך כמה זמן אתם צריכים לאחסן את תכולתכם. אם אתם במעברי דירות או בשיפוצים קטנים אתם תצטרכו את המחסן למשך זמן קצר של כמה שבועות עד חודשים בודדים. אם אתם בתהליך של בניית הבית, ממתינים לדירה מהקבלן או טסים לתקופה ארוכה לחו"ל, רוב הסיכויים שתזדקקו למחסן לתקופה של שנה ומעלה. כאשר מדובר על אחסון לטווח ארוך, מומלץ לנהוג בזהירות רבה יותר ולהיצמד להוראות שבמדריך זה.

אריזה והכנת התכולה לאחסון רהיטים

אחסון ריהוט דירה

אחסון ריהוט דירה

את החפצים והרהיטים הגדולים רצוי לפרק למשך זמן האחסון, שכן פרוק החפצים עוזר להוריד מהעומס שיש עליהם בזמן אחסון. בכדי שתדעו איך להרכיב את הרהיטים כשאתם מוציאים אותם מהמחסנים, יש להניח את כל החלקים של הרהיט שפורקו יחד למשך כל תקופת האחסון. ברגים ומסמרים שימו בשקית והצמידו לרהיט.

את כל הרהיטים כדאי לעטוף עם שמיכות ובדים שישמרו עליהם. הקפידו על שמיכות נקיות בצבעים בהירים. שמיכות בצבעים עזים עלולות לאבד צבע על החפצים ולהכתים אותם. מוצרי בד, כמו ספות, כורסאות ומזרונים יש לנקות עם חומרים אנטי- בקטריאלים ולתת להם להתייבש. רהיטים מעץ יש לנקות ולהעביר שכבה עדינה של שעווה עליהם. מוצרי טקסטיל מיוחדים מבד או מעור יש לשלוח לאיש מקצוע לניקוי מתאים.

דברים שבירים יש לעטוף בנפרד, אפשר לעטוף בנייר עיתון ולהכניס לארגז או קופסה לא יותר מ-2 פריטים יחד. אפשרי גם לעטוף כל פריט במגבת או שמיכה עבה ולהכניס מספר פריטים יחדיו בארגז.

דברים שבירים גדולים יותר, כמו מראות או פלטת זכוכית משולחן יש לעטוף בקרטון ונייר דבק איכותי. מוצרים ממתכת יש לנקות מאבק. על רהיטים מברונזה או כסף אפשר למרוח שכבה של לקה לשמירה בזמן אחסון ריהוט.

את מוצרי החשמל השונים רצוי לשמור בקופסאות, כאשר ישנה עדיפות לאחסנה בקופסאות המקוריות יחד עם כל חלקיהם. מוצרים אלה יש להעביר בזהירות, ואין להניח עליהם ארגזים או חפצים אחרים.

מוצרי חשמל כבדים, כמו מקררים, מכונות כביסה ומייבשים, תנורים וכו' יש לנקות ולאחסן עם דלת פתוחה בכדי למנוע עובש וריחות לא טובים. במידה ומתאפשר, אנו ממליצים לנתק את כל מוצרי החשמל הכבדים ביום שלפני האחסון.

אחסון דירה – איך לסדר את הרהיטים במחסן

חשבו מה יתכן שתצטרכו להוציא בזמן האחסון מהמחסן. הכלל אומר: "הדבר הראשון שאתם צריכים בחוץ – הכניסו אחרון למחסן". כך, במידה ותצטרכו לגשת למחסן להוציא דברים, הדברים הנחוצים יהיו נגישים וקרובים לדלת המחסן.

את מוצרי החשמל הכבדים יש להצמיד לקירות.

דברים שאתם מניחים בערימות אחד על השני, דאגו לאבטח כדי שלא יפלו. את הספות, שולחן האוכל, מזנון, מיטה אחרי שהם מפורקים יש להניח כל אחד בנפרד ולהקפיד לא להניח עליהם דברים כבדים, על מנת למנוע עומס.

חשוב! מה שנשמע טוב מדי כדי להיות אמת, כנראה שהוא לא אמיתי. מחסנים זולים לא תמיד טובים לחפציכם, ולכן תמיד מומלץ להגיע ולראות את המקום. חפשו מקום המציע שירותי אחסנה שיהיה איכותי, ובו מחסנים עם בקרת אקלים, מערכות אבטחה מובנות, חברת הדברה שמגיעה באופן קבוע וכו'.