לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

מחסנים להשכרה במושבים

מחסן להשכרה במושב – ראש שקט

מחסנים להשכרה במושבים הולכים ונהיים פופולאריים יותר ויותר.

כששוק הנדל"ן הולך ומתייקר והערים נהיות צפופות יותר ויותר, אנו צריכים להיות הרבה יותר מחושבים עם המרחב בביתנו. דירה גדולה עם מרחב ומקומות אחסון רבים היא פריבילגיה שלרובנו אין כיום. במקום זאת, אנו מוצאים את עצמנו מחשבים כל סנטימטר בבית לטובת מקומות אחסנה. לצערנו, זה לא תמיד עובד ואנו נותרים עם הרבה מאוד חפצים שאין להם באמת מקום בבית, ובקיצור – בלגאן.

לשמחתנו, יש פתרון. הפתרון הוא מחסנים להשכרה במושבים. עלויות הקרקע בערים הגדולות גבוהות מאד – דבר המייקר את עלויות השכירות של המחסנים. לעומת זאת, עלויות הנדל"ן במושבים עדיין סבירות וניתן להשכיר מחסנים במושבים במחירים שווים לכל כיס.

אם אתם מחפשים מחסנים להשכרה באזור ירושלים צלצלו: 02-9944330

מחסנים להשכרה

דברים חשובים שצריך לדעת כשמחליטים לקחת מחסנים להשכרה במושבים קרובים:

  • רישוי! – מדובר בנושא מאוד חשוב ורגיש. בגלל הביקוש ההולך וגדל להשכרת מחסנים, החליטו הרשויות המקומיות לשים דגש על נושא הרישוי – דבר שגרם וגורם לסגירתם של הרבה מחסנים שפעלים ללא רישוי והיתרים.
  • חיבור למערכת אבטחה 24/7 –  בכדי שהתכולה תהיה בטוחה 24/7. חשוב שבשעות שהמקום סגור, המחסנים יהיו מחוברים למוקד.
  • ביטוח תכולת הדירה –  חלק מהמחסנים כלל אינם נותנים כיסוי לביטוח התכולה שבמחסנים. שימו לב האם אתם מבוטחים והאם הכיסוי מלא. חשוב לדעת כי מקום ללא רשיון עסק אינו יכול להציע ביטוח עבור אחסון תכולת דירה או בית.
  • הדברה וניקיון המקום – חשוב לוודא נקודה זו לפני בחירה בחברת שירותי אחסנה, בכדי לוודא שחפציכם יהיו מוגנים לא רק בביטוח אלא גם מפני מזיקים. במושבים נושא זה חשוב במיוחד.
  • מחסן פרטי – לא בכל מחסן אתם, ורק אתם, הם בעלי הגישה לתכולת הבית שלכם.
  • קירבה ונגישות –  אמנם בחרתם מחסן להשכרה במושב ולא במרכז העיר, ועדיין חשוב שהמחסן יהיה נגיש ויהיה לכם קל ונוח להגיע ולהוציא תכולה במידת הצורך.

ההמלצה הטובה ביותר שתקבלו באשר לבחירת מחסנים להשכרה במושבים:

הגיעו לראות את המקום! תתרשמו, תשאלו את השאלות הקשות והחשובות וכך תוודאו שאתם בידיים טובות ובראש שקט.

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר, לחצו – השכרת מחסן