לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

אחסנה למשרד

אחסנה למשרד

אחסנה למשרד

מצרפים שותף חדש למשרד?
עוברים למשרד קטן יותר?
עוזבים את הנכס הקיים, אך עדיין לא מצאתם משרד חדש?

אנו במחסן הירוק מספקים שירותי אחסנה למשרד לטווח ארוך וכן לטווח קצר, ומחזיקים מגוון רב של מחסנים במידות שונות. ניתן לאחסן במחסנים שלנו ניירת ומסמכים, ריהוט משרדי שאינו בשימוש וכל ציוד שהוא. אחסון למשרד ייתן לכם מענה במידה ואתם זקוקים לפנות מקום במשרד, לעבור למשרד קטן יותר או לאחסן את הציוד בתקופת מעבר בין משרדים.

יתרונות שירותי אחסנה למשרד של המחסן הירוק:

  • נגישות – קרבת המחסנים שלנו לירושלים (כ-15 דקות נסיעה) משמעה כי באפשרותכם להגיע למחסנים בקיבוץ קרית ענבים ולגשת לציוד שלכם בכל עת. אנו מספקים גישה נוחה ובלתי מוגבלת לכל לקוחותינו, וביכולתכם להוסיף או לקחת ציוד בהתאם לצורך.
  • סביבת אחסון אופטימלית – המחסנים שלנו מהווים סביבת אחסון מיטבית הודות לבידוד המושלם שהם מספקים. המיקום של המחסנים בהרי ירושלים ותחזוקתם מבטיחים שמירה על טמפרטורה אידיאלית לאחסון ציוד מכל סוג שהוא. הציוד אשר מאוחסן בהם שמור מפני תנאי מזג האוויר, מכרסמים ומזיקים.
  • שמירה ואבטחה – כל הציוד אשר נמצא במחסנים שלנו הינו תחת שמירה מקצועית לאורך כל שעות היממה. במקום נוסף למאבטחים אשר סורקים את המתחם, מותקנות בו מצלמות, גלאי נפח ומערכת אזעקה.
  • מחסן אישי – כל לקוח נהנה ממחסן פרטי בעל נעילה ייחודית. רק לכם יש גישה לציוד שאחסנתם אצלנו.
  • שירות מקצועי ואיכותי כולל ביטוח תכולה – אנו במחסן הירוק מספקים פתרונות אחסנה מקצועיים, תוך שאיפה למצוא פתרונות יצירתיים בהתאמה אישית ללקוח. אנו מחזיקים ברישיון עסק להפעלת מחסנים להשכרה ולניהול מחסנים מטעם כל הרשויות הרלוונטיות. הודות לכך, השירות שלנו כולל ביטוח תכולה.
  • חסכון ניכר בהוצאות – מחירי השכירות של נדל"ן מסחרי הינם גבוהים ומהווים חלק ניכר מהוצאות העסק. אחסון למשרד מאפשר לכם לנצל את שטח המשרד באופן יעיל יותר על ידי אחסון הציוד במחסנים, ואף להציע את החלל שהתפנה לשותף חדש או שוכר משנה, ובכך לייצר הכנסה נוספת לבית העסק. כמו כן, אחסון למשרד מהווה פתרון מושלם במידה וברצונכם לחסוך בעלויות על ידי מעבר לנכס קטן יותר. המחיר של אחסון ציוד אשר פחות בשימוש במחסן הינו נמוך באופן משמעותי מעלות שכירות שטח מסחרי בגודל זהה.

לתיאום פגישת ייעוץ והתרשמות מן המחסנים צרו קשר בטלפון 02-9944330