לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

אחסון ארכיב

צריכים לפנות מקום בבית העסק?
מרגישים שאתם 'טובעים' בניירת?

אחסון ארכיב

אחסון ארכיב

אחסון ארכיב יאפשר לכם פינוי מקום בבית העסק על ידי השכרת מחסן אליו תוכלו להעביר את הניירת, המסמכים והתיקים שאינם בשימוש יומיומי. אנו במחסן הירוק מחזיקים מחסנים להשכרה במגוון מידות, ומספקים פתרונות אחסון ארכיב, מסמכים וניירת.

היתרונות של אחסון ארכיב במחסן הירוק:

  • חסכון בהוצאות העסק – אחסון ארכיב מהווה פתרון מושלם לנוכח מחירי השכירות לעסקים כיום. השכרת מחסן הינה בעלות נמוכה באופן משמעותי ביותר מעלות השכרת שטח נדל"ן מסחרי. על ידי אחסון ארכיב במחסנים שלנו, תוכלו להוריד באופן ניכר את הוצאות בית העסק. מגוון המחסנים שלנו מאפשר לכם לבחור מחסן בהתאם לנפח הדרוש לכם.
  • נגישות – המחסנים שלנו ממוקמים בקיבוץ קרית ענבים, בקרבת כביש 1, ובמרחק של כ-15 דקות נסיעה מירושלים או בית שמש. אחסון ארכיב במחסנים שלנו יבטיח לכם גישה נוחה ובלתי מוגבלת למסמכים הדרושים לכם בכל עת, במהירות ובנוחות.
  • פרטיות – המחסן שאנו מספקים לכם הוא פרטי ובעל נעילה ייחודית, כך שרק לכם יש גישה למסמכים שלכם.
  • שמירה ואבטחה – אחסון החפצים והציוד שלכם במחסן אישי של המחסן הירוק מבטיח לכם שקט ושלווה בידיעה כי החפצים והציוד שלכם בטוחים. המחסנים שלנו נמצאים תחת שמירה מקצועית 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה, ובמקום מותקנות מצלמות, גלאי נפח ומערכת אזעקה.
  • שמירה על שלמות הארכיב – בנינו את המחסנים שלנו מתוך מטרה לשמור על הרמוניה עם הסביבה, תוך שימוש בחומרים ירוקים. המחסנים מספקים אטימה ובידוד של תאי האחסון כך שחפציכם נשמרים מפני לחות, חדירת מים בחורף, או חום הקיץ. המיקום הגיאוגרפי בהרי ירושלים והבנייה של המחסנים מבטיחים שמירה מיטבית על הניירת מפני לחות, חומציות ואור, הטמפרטורה במחסנים נעימה ואידיאלית לאחסון. בנוסף, אנו מקפידים על הדברה ושמירה על ניקיון המתחם כולו באופן שוטף.
  • מקצועיות ושירות איכותי – אנו חברה מקצועית אשר מתמחה במתן שירותי אחסנה, ומחזיקים ברישיון עסק להפעלת מחסנים ולניהול מחסנים מכל הרשויות הרלוונטיות. אנו רואים חשיבות רבה במציאת פתרונות מותאמים אישית לכל לקוח, ושאופים לענות באופן מהיר ויעיל לכל פנייה וצורך בכל עת.

אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו להתרשמות מהמקום והמחסנים. אנו מחזיקים מגוון רחב של מחסנים להשכרה בגדלים שונים אשר יכולים לתת מענה אופטימלי לכל צורך.
נשמח לעמוד לרשותכם, לייעץ ולספק את פתרון האחסון המושלם עבורכם.

לפרטים נוספים, חייגו: 02-9944330 או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.