לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

אחסון חפצים בדירה

אחסון חפצים וסידור הדירה בצורה נוחה ויעילה

עם השנים הבית אשר היה מרווח ונעים למגורים, מתחיל להתמלא בחפצים שאנו מעמיסים עליו ואנו מוצאים את עצמנו מחפשים רק איפה "לתקוע" את סט הקערות החדש שקיבלנו מההורים לחג, איפה לדחוף את העגלה של הילד שלנו עד הילד הבא ומתקשים למצוא מקום.
אם אתם לקראת מעבר ובטח לקראת שיפוצים או סתם חושבים לעשות סדר מחדש בבלאגן, המאמר הבא יכול לתת לכם טיפים ופתרונות יצירתיים לאחסון חפצי הדירה.

כשמדברים על אחסון חפצים – סדר זה שם המשחק! 

אחד הדברים הכיפיים ביותר בבית חדש הוא תחושת "הפתיחות" שמגיעה יחד עם המעבר. רוב האנשים לפני מעבר מוצאים את עצמם עושים סדר בבלאגן ומפנים הרבה דברים שכבר לא צריכים לקראת המעבר לבית החדש.

כאשר מדובר על אחסון חפצי דירה, הסדר כאן משמעותי. כאשר המגרות והמדפים מסודרים יש הרבה יותר מקום וכך ניצול השטח טוב יותר.
במטבח ניתן להשתמש בקופסאות וצנצנות המשרות סדר, ארגון וניקיון וכמובן גישה הרבה יותר נוחה למצרכים.

אחסון חפצים בדירה - מטבח

אחסון חפצים גם מתחת למיטה

כאשר צריכים לנצל כל מטר בבית, אחסון חפצים מתחת למיטה הוא פתרון מושלם. פתרון של מיטה הכוללת אחסון מתאים מאוד לחדרים קטנים ועמוסים, כמו למשל חדרי הילדים אשר צריכים להכיל לא רק את כל הריהוט אלה גם את כל החפצים של ילדינו. חשוב בחדרים כאלה לחשוב על פונקציונליות ושטחי אחסון רבים ככל האפשר.

אם אתם לא רוצים לקנות מיטה הכוללת ארון מצעים, אתם יכולים לרכוש מגירות אחסון על גלגלים, סלסילות או אפילו ארגזי קרטון מעוצבים (ניתן למצוא לדוגמא באיקאה) ולעשות בהם שימוש לאחסון מתחת למיטה.

אחסון מתחת למיטה

אחסון במדרגות

החלל שמתחת מדרגות הוא חלל מבוזבז בבית שניתן לנצל לאחסון. הרבה פתרונות חדשים ומגניבים קיימים היום בשוק המאפשרים אחסון חפצים מתחת לגרם המדרגות. בהתאם למיקום של המדרגות בבית תוכלו לבחור אילו דברים ברצונכם לאחסן באזור זה.

אחסון מתחת למדרגות

אחסון באזור המדרגות

אם מדובר בדירה קטנה מאוד, בתכנון נכון של הבית אפשר לנצל את החלל שמתחת לגרם המדרגות בכדי לסדר את פינת הישבה.

אחסון בדירה קטנה

לנצל את הקירות בבית

מדפי תלייה הם דרך מעולה לאחסון חפצים נוספים, והם עוזרים לעשות סדר בבלאגן. לפני שאתם רצים לרכוש מדפים, חשבו, איפה אתם רוצים להתקינם ומה אתם רוצים לאחסון עליהם. בהתאם לכך בחרו את המדפים המתאים ביותר בעבור החפצים שלכם.

לאחסון במטבח, מדפים פתוחים עם ווי תלויה יהיו מאוד שימושים. לאחסון מגבות בחדרי הרחצה ניתן לרכוש מתקן תלייה לייבוש המגבות הכולל שטח נוסף לסידור המגבות נקיות.

אחסון על קירות בבית

אחסון פריטי המטבח

לאחסון ספרים או דברי נוי אפשר לעשות שימוש גם במדפים פתוחים. אבל אם ברצונכם לאחסן דברים הנראים פחות טוב לעין, מומלץ לעשות שימוש במדפים סגורים. מדפים אלה טובים מאוד לאחסון של ניירת, וחפצים שאנחנו לא רוצים לזרוק אבל יוצרים בלגן.

אחסון במדפים סגורים

אחסון חפצי דירה במחסן

למרות שקיים מגוון גדול של פתרונות אחסון, לא תמיד יש מקום לכל הדברים בבית. במקרים כאלה מומלץ להעביר חלק מהחפצים שיוצרים עומס לאחסון במחסנים חיצונים. קיימים כיום בשוק עשרות חברות המספקות שירותי אחסנה מקצועיים בדיוק למצבים בהם המקום בבית נגמר.
מחסנים להשכרה מהווים פתרון מאוד קל ויעיל לבעיית השטח המוגבל בבית. מתאים מאוד לאחסון חפצים שאינכם צריכים בהישג יד, כמו ניירת שצריכים לשמור לאורך שנים, אביזרים של הילדים שאתם שומרים לילד הבא או לנכדים, ביגוד החורף שלא צריך לשמור זמין למשך כל עונת הקיץ וכדומה.

אחסון תכולת דירה במחסנים שכורים, היא הפתרון האופטימלי לאחסון חפצים גדולים יותר כמו למשל ריהוט שאתם רוצים לשמור, אופניים, וציוד הסקי שאתם מוצאים רק פעם בשנה.

קראו עוד על השכרת מחסן ולמי זה מתאים.

לפרטים נוספים, חייגו: 02-9944330 או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.