לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

אחסון לטווח ארוך

למי מתאים אחסון לטווח ארוך?

  • נסיעה לחו"ל – אחסון לטווח ארוך מהווה פתרון נוח ויעיל במידה ואתם מתכננים נסיעה לתקופה ארוכה לחו"ל לצורכי עבודה, טיול, חופשה או ביקור משפחתי וזקוקים לאחסון תכולת הדירה שלכם.
  • מחסן פרטי לבית – אחסון דירה לטווח ארוך יכול לשמש אתכם לשמירה על חפצים בהם אין לכם שימוש יומיומי ולפנות מרחב בבית.
  • מחסן לעסק ולציוד מקצועי – במידה וחלל העסק אינו גדול מספיק או שהוא מיועד לקבלת קהל בלבד, פתרון מיטבי יהיה השכרת מחסן עבור ציוד המשרדים או אחסון ארכיב או ציוד בו מחזיק בית העסק שבבעלותכם.

למה להשתמש בשירותי אחסון לטווח ארוך?

  • גישה נוחה ובלתי מוגבלת – המחסנים שלנו ממוקמים בקיבוץ קרית ענבים, כ-15 דקות נסיעה מירושלים או בית שמש וכמחצית השעה מתל-אביב. היות והמחסן נגיש עבור הלקוח, תוכלו להגיע למחסן, להוסיף פריטים או להוציא את הדרוש לכם בכל עת בתיאום מראש.
  • הרכוש שלכם בטוח – כל מחסן שאנו מציעים הינו פרטי ובעל נעילה ייחודית. חשוב לדעת כי הגישה למחסן אפשרית ללקוח בלבד, ואף לא לאנשי המחסן הירוק, אלא אם כן ניתן להם ייפוי כוח. המחסנים שלנו חדישים ומתוחזקים היטב, ונבנו באופן ירוק ידידותי אשר נעים לאדם ולסביבה. כל חפץ אשר מאוחסן אצלנו הינו בטוח ומוגן.
  • חסכון בהוצאות השוטפות – השכרת מחסן הינה בעלות נמוכה יותר באופן משמעותי מעלות שכירות שטח דומה עבור מגורים. לכן, אחסון לטווח ארוך מהווה פתרון מושלם לנוכח מחירי הדירות והשכירות כיום. אחסון לטווח ארוך מאפשר השכרת דירה קטנה יותר, אך עדיין ליהנות מחלל אחסון אישי עבור החפצים שאינם בשימוש יומיומי. במידה ואתם נוסעים לחו"ל, תוכלו לאחסן את חפציכם בבטחה ולהציע את הדירה לשוכרים, כך שתרוויחו מן הנכס שלכם בעת היעדרותכם.
    עלות שטחים מסחריים גבוהה עוד יותר ופתרונות אחסון לטווח ארוך יכולים להביא לשינוי משמעותי במאזן ההוצאות והרווחים של העסק שלך.

אחסון לטווח ארוך

בקרו במחסן הירוק והתרשמו ממגוון פתרונות האחסון שלנו

אתם מוזמנים להגיע ולהתרשם מן המחסנים שלנו. עלות שירותי אחסון לטווח ארוך משתנה בהתאם לנפח הציוד המאוחסן ומשך תקופת האחסון. אנו מחזיקים מחסנים להשכרה בגדלים שונים, כך שתוכלו לשכור מחסן המותאם אישית לצרכיכם. אנשי המקצוע שלנו ישמחו לעזור לכם בחישוב נפח הציוד המיועד לאחסון ולענות לכל שאלה. בנוסף לשירותי אחסון לטווח ארוך, אנו במחסן הירוק מציעים גם שירותי אריזה.

אחסנה לטווח ארוך לטסים לחו"ל לתקופה ממושכת

אם אתם מתכננים נסיעה לחו"ל לתקופה ארוכה, בין אם זה לעבודה, טיול, חופש או ביקור משפחות, אחסון תכולת דירה על ידי חברה מקצועית תעניק לכם שקט נפשי בידיעה כי חפציכם בטוחים בעת היעדרותכם מן הארץ. אנו במחסן הירוק מחזיקים ברישוי עסקים בתחום האחסון והמחסנים בנויים באופן אופטימלי לשמירה על הציוד מפני נזקי מזג אוויר, מים ולחות, מכרסמים ועוד. המחסנים שלנו נמצאים תחת שמירה מקצועית בכל יום ולאורך כל שעות היממה. אנו הקפדנו על בניית המחסנים באיכות הגבוהה ביותר, בכדי לספק סביבה מושלמת לאחסון רהיטים ותכולת דירה, ולשמור על שלמות הציוד לאורך כל תקופת האחסון.

אחסנה לטווח ארוך לעסקים

אם אתה בעל עסק, אחסנה לטווח ארוך הוא הפתרון המושלם עבורך במידה והחלל הקיים בבית העסק אינו מספיק לציוד שברשותך. השכרת שטח מחסן תהיה לרוב זולה ומשתלמת יותר באופן משמעותי ממעבר לבית עסק גדול יותר עקב העלויות הגבוהות של שטחי נדל"ן מסחריים. המחסנים שלנו מתאימים לאחסון ציוד משרדי, כל סוגי הסחורות, ציוד כבד ועוד. אנו מספקים לכל בית עסק יחידת אחסנה נפרדת בהתאם לגודל ולכמות הציוד אותו הוא רוצה לאחסן, ולמחסנים גישה נוחה למשאיות. אנו בחברת המחסן הירוק מעניקים לכל לקוחותינו גישה נוחה בכל עת למחסנים, כך שתוכל לגשת ולהשתמש בציוד המאוחסן במקום, להוציא ציוד או להוסיף בכל פעם שתזדקק לכך.

מחסן להשכרה עבור בית המשפחה

בבתים רבים אין מחסן צמוד בעוד המשפחה באופן טבעי צוברת ריהוט וחפצים עם השנים. אנו מציעים שירותי אחסנה לטווח ארוך אשר יאפשרו לכם להחזיק במחסן קבוע, אליו תוכלו להעביר מדי תקופה רהיטים וחפצים אשר הצטברו בבית ואינם עוד בשימוש או אין בהם צורך יומיומי. אם ברשותכם פריטים בעלי ערך כספי או רגשי שאינכם רוצים לזרוק או למכור, השכרת מחסן תהווה מענה לצורך ולרצון לשמור על פריטים אלו מבלי ליצור עומס בבית. לדוגמא, ריהוט מחדר הילדים שאינו מתאים עוד עם התבגרות הילד, יוכל לשמש אתכם בעתיד עם התרחבות המשפחה או להישמר עבור הנכדים. חלל אחסון יספק פתרון נוח גם עבור רהיטים וציוד ביתי אותו תרצו להעביר בעתיד לילדים לאחר שיצאו מהבית, ישכרו דירה או יקנו בית משלהם.

לפרטים נוספים, חייגו: 02-9944330 או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.