לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

אחסון ציוד ספורט

אחסון ציוד ספורטאם אתם אוהבי ספורט (לא רק לצפות בו, אלא גם לעשות ספורט…), אתם וודאי יודעים שכדאי לשמור על הציוד על ידי אחסון נכון. שירותי אחסנה יכולים לשרת אתכם במידה והבית או הדירה קטנים ואין חלל אחסון מספק עבור הציוד, בייחוד אם מדובר על תחביב בו לוקחים חלק כמה מבני המשפחה.

כיום רבים עושים שימוש בשירותי אחסנה באופן קבוע ולא רק לצורך אחסון תכולת דירה באופן זמני עד למעבר לדירה חדשה. שטחי אחסון הם דבר לו כולנו זקוקים ונראה שעם העלייה באיכות החיים אנו צוברים יותר ויותר פריטים, ושטח הבית או הדירה כבר לא מספיקים. היות וניתן למצוא מחסנים להשכרה במחירים שווים לכל נפש, רבים עושים שימוש בשירות זה על בסיס קבוע ונהנים מהיתרונות הרבים שלו. הם נהנים מבית מרווח ונוח ומחפצים אשר שמורים היטב במתחם מתוחזק ומאובטח.

שירותי אחסנה – סידור ציוד ספורט במחסן

החלטתם על השכרת מחסן? בכדי שתפיקו את המירב ממנו ותשמרו כהלכה על הציוד, ריכזנו עבורכם מספר טיפים. אחסון נכון יכול לחסוך מקום וכך לחסוך לכם גם כסף, היות והמחיר של מחסן להשכרה מושפע בין היתר מגודלו. בנוסף, אחסון נכון יוכל לאפשר לכם גישה נוחה ומהירה לחפצים השונים.

  • השתמשו בלוח שעם לתליית ציוד ספורט. הצמידו לוח שעם לאחד מקירות המחסן ותלו עליו פריטים שונים כך שתוכלו לראות אותם מיד ולגשת אליהם בקלות. השתמשו בלוחות עץ וווי תליה לחפצים גדולים יותר. שימוש בשטח הקיר יכול להוות פתרון לחפצים קטנים דוגמת כפפות או קסדות ועד לחפצים גדולים יותר כמו אופניים ולחסוך מקום יקר על הרצפה.
  • אם אתם עוסקים בסוגי ספורט שונים, ארגנו את החפצים כך שכל החפצים הקשורים לספורט ספציפי יהיו מסודרים יחד כדי לזהות ולהגיע לציוד באופן מהיר ונוח. בנוסף, אם כל המשפחה עוסקת בספורט, תוכלו בקלות לאתר את כל החפצים ולצאת לדרך.
  • תליה מהתקרה – ווי תליה מהתקרה יכולים להוות פתרון יעיל לתליית פריטים גדולים כמו אופניים או גלשן. כך חוסכים מקום על הרצפה, מאפשרים גישה מהירה ונוחה ליתר הפריטים ושומרים על הפריטים במצב טוב.
  • השתמשו במדפים כדי לאחסן את נעלי הספורט והבגדים אם תצטרכו גישה מהירה ותכופה אליהם.

אם מדובר על ציוד אליו תצטרכו גישה באופן תכוף, מומלץ לחפש מחסנים להשכרה בקרבת מקום המגורים שלכם. אם מדובר על ציוד עונתי, כמו ציוד סקי, בו תעשו שימוש פעם אחת או פעמיים בשנה, שקלו להרחיב את החיפוש גם לאזורים מרוחקים מעט יותר. יתכן ותמצאו שירותי אחסנה טובים יותר במחיר משתלם יותר.

המחסן הירוק, חברת שירותי אחסנה, מציעה מגוון רחב של מחסנים להשכרה בגדלים שונים לשימוש פרטי או עסקי, כאשר ניתן לשכור מחסנים לטווח קצר או ארוך. המחסנים נמצאים במתחם אשר מתוחזק ומאובטח באופן שוטף, כך שהציוד המאוחסן שמור באופן מיטבי מפני נזקי מזג אוויר, מזיקים ומכרסמים כמו גם מפני גניבות. חשוב לציין כי החברה מחזיקה ברישיון לניהול מחסנים ולכן השכרת מחסן כוללת גם ביטוח תכולה.

לפרטים נוספים, חייגו: 02-9944330 או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.