לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

אחסון תכולת דירה לסטודנטים

אחסון תכולת דירה

אחסון תכולת דירה

אחד הדברים שיכולים להפריע לשגרת חיים תקינה ולהטריד את מנוחתנו הוא מעברי דירה תכופים. למרבה הצער, בהיעדר חוק שכירות ארצי, סטודנטים רבים נאלצים מדי שנה להחליף את מקום המגורים שלהם. סטודנטים רבים נעים בין מגורים בבית הוריהם לבין מגורים בדירות שכורות מתחלפות, שקרובות למוסד הלימודים שלהם.

מעבר תכוף זה מצריך פתרונות אחסון יצירתיים. פעמים רבות לסטודנטים רבים אין די מקום לאחסן את כל הרכוש שלהם בדירה בה הם גרים. שירותי אחסון דירה יכולים להקל מאוד על סטודנטים אשר לא רוצים להיפרד מהרכוש שלהם ואין להם כרגע איפה לאחסן אותו. פתרונות אחסון אלו יכולים להיות מחסנים להשכרה בהם ניתן לאחסן חפצים אישיים ופריטי ריהוט.

מחסנים להשכרה יכולים לסייע לנו לשמור על החפצים האישיים שלנו, אליהם לא פעם אנו קשורים רגשית, והם אף מהווים חלק חשוב מאוד מהזהות האישית שלנו. שמירה על תכולת הדירה שלנו ועל כל החפצים האישיים כמו פריטי לבוש, ספרים, דיסקים, ספרי לימוד או מזכרות מטיולים, אפשרית בעלות לא גבוהה.

ברוב המקרים, סטודנטים אינם זקוקים למחסנים גדולים, כאשר התכולה המיועדת לאחסון מורכבת בעיקר מארגזים ורהיטים קטנים. היות ועלות השכרת מחסן נגזרת במידה רבה מנפחו, סטודנט יכול ליהנות משירותי אחסון בעלויות נמוכות יחסית. כמו כן, סטודנט יכול לשכור מחסן במשותף עם סטודנטים נוספים וכך להוזיל את העלויות אף יותר.

אחסון תכולת דירה – במקרה של חזרה לבית ההורים

אחסון דירה או אחסון תכולת דירה יכול להיות רלוונטי מאוד לסטודנטים או לאנשים צעירים, אשר בגלל יוקר המחייה מחליטים לחזור לגור בבית הוריהם. מגורים עם הורים יכולים להיות מאוד לא נוחים – אבל הם זולים יותר. פעמים רבות סטודנט יכול לחזור לגור בחדר נעוריו לאחר שכבר התנסה בדירת שני חדרים, ואז הוא צריך ללמוד לצמצמם את מרחב המחייה שלו.

צמצום מרחב המחייה מדירה מאובזרת עם מטבח, סלון וחדר שינה – לחדר אחד בודד, יכול להיות צעד לא פשוט. בגלל שהמעבר עם ההורים הוא לעיתים צעד זמני, אין היגיון כלכלי במכירת כל ציוד המטבח והריהוט. מצד שני, לא ניתן להפוך את בית ההורים למחסן. הפתרון ההגיוני והמשתלם ביותר הוא השכרת מחסן ואחסון כל הציוד הלא חיוני ותכולת הדירה שאין בה כרגע שימוש.

שירותי אחסנה – עלויות

שירותי אחסנה יכולים לאפשר לסטודנטים רבים לשמור את החיים שלהם בהמתנה על אש נמוכה. העלות הנמוכה של שירותי אחסון דירות יכולה גם לאפשר לסטודנטים לטייל בעולם מבלי שיצטרכו לממן במקביל שכירות דירה. שירותים אלו יכולים לאפשר לכל סטודנט לחסוך באופן משמעותי בהוצאות החודשיות שלו.

שירותי אחסון כמו מחסנים להשכרה יכולים להיות נוחים ויעילים מאוד עבור סטודנטים שרוצים לחסוך כסף ולחזור לגור עם ההורים. הוצאות האחסון עצמן לא חייבות להיות יקרות מאוד, ואף יכולות להיות בעלות כספית נמוכה יחסית.

המחסן הירוק מציע כעת מחסנים להשכרה במבצע – החל מ-199 ₪ לחודש בלבד. לפרטים נוספים, חייגו 02-9944330 או מלאו פרטיכם בטופס שמימין, ונציגי המחסן הירוק יחזרו אליכם בהקדם.