לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

אחסון תכולת דירה לפני שיפוץ

אחסון תכולת דירה לפני שיפוץמתכננים שיפוץ של הדירה או הבית? כדאי לשקול להשתמש בשירותי אחסון תכולת דירה במהלך תקופת השיפוצים בכדי לייעל על תהליך השיפוץ וכן לשמור על הריהוט והחפצים שלכם.

שיפוץ הבית ללא פינוי רהיטים וחפצים יכול לגרום לעיכוב משמעותי בשל הצורך להזיז דברים מצד לצד או מחדר לחדר. אין עוררין שפינוי הבית כולו או החדר המיועד לשיפוץ יקל על העבודות ויביא לסיומן מהר יותר. מבחינה זו, שירותי אחסנה יכולים לספק פתרון מצוין, בין אם יש צורך בשירותי אחסון דירה, כלומר אחסון כל הרהיטים והחפצים בבית, או אחסון תכולת חדר אחד, שכן לא יהיה נעים לגור בבית שמרגיש כמו מחסן…

מעבר לעניין יעילות השיפוץ וקיצור לוחות זמנים, ריהוט, מכשירים וחפצים שונים עלולים להינזק אם השיפוץ יתבצע ללא פינוי שלהם מהבית. אלו יכולים להיפגע עקב נפילת חפצים או חומרים עבודות השיפוץ, עקב אבק, צבע ועוד.

השכרת מחסן

אם כן, בין אם אתם ממשיכים להתגורר בבית בו נערך שיפוץ רק באחד החדרים, או מפנים את הבית לחלוטין, השכרת מחסן יכולה לספק פתרון אידיאלי לצרכים שלכם במהלך תקופת העבודות. עלות מחסן להשכרה תלויה במספר משתנים ביניהם גודל המחסן, משך תקופת השכרתו, מיקום המחסן ועוד. לכן, טרם השכרת מחסן, חשוב שתבינו מה בדיוק צפויים להיות הצרכים שלכם. יש לבדוק לדוגמה עד כמה צפויה להתארך תקופת השיפוץ? יש לציין כי חברות אחסנה רבות מאפשרות הארכת התקופה בהתאם לצורך, אך קביעת תקופה ארוכה מראש יכולה להוביל להוזלת עלות ההשכרה החודשית לעומת אחסון לטווח קצר.

בנוסף לתקופת ההשכרה, חשוב להבין מה בדיוק תצטרכו לאחסן, שכן עלות המחסן כאמור מושפעת גם מהנפח שלו. מחסן קטן להשכרה יהיה זול יותר ממחסן גדול. מצד אחד, חבל לשלם על מחסן גדול מדי, ומצד שני, לא תרצו לגלות ברגע האחרון ששכרתם מחסן קטן מדי.

כדאי לחשוב מראש גם על פן הנגישות. האם תצטרכו גישה לעיתים תכופות למחסן, או שמדובר על ציוד שלא תזדקקו לו עד תום התקופה. התשובה לשאלה הזו יכולה להשפיע על בחירת המחסן מבחינת מיקום גיאוגרפי. אם לא תזדקקו לציוד לאורך תקופת ההשכרה, יתכן שיהיה משתלם וכדאי לשכור מחסן רחוק יותר, אך זול יותר.

חשוב להדגיש כי העלות אינו צריכה להיות השיקול היחיד ואף לא העיקרי. לא פחות חשוב מהעלות היא איכות השירות. בסופו של תהליך השיפוץ, תרצו לקבל את הציוד שלכם באופן תקין, בדיוק כפי שאחסנתם אותו, ואם לא זה יהיה המצב, החיסכון הכספי לא יהווה נחמה.

בכדי להבטיח שמירה מיטבית על הציוד, יש לוודא שאתם חותמים הסכם מול חברת אחסנה מקצועית אשר מחזיקה ברישיון לניהול מחסנים להשכרה, חברה אשר מבצעת תחזוקה שוטפת במקום ושירותיה כוללים אבטחה 24/7 וכן ביטוח תכולה.

לפרטים נוספים, חייגו: 02-9944330 או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.