לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

אחסון תכולת דירה עקב לימודים בחו"ל

אחסון תכולת דירה עקב לימודים בחו"לצעירים רבים בוחרים ללמוד בחו"ל מסיבות שונות. חלקם מעדיפים ללמוד בחוץ לארץ על פני לימודים בישראל בגלל דרישות הסף הגבוהות לקבלה בארץ. לדוגמה, רבים נוסעים לאירופה ללימודי רפואה, שם קל יותר להתקבל ללימודים. סיבה נוספת בגינה עוברים צעירים ללמוד בחו"ל היא הרצון ללמוד באוניברסיטה יוקרתית, מה שיוכל לעזור לאחר מכן לקידום הקריירה שלהם. אחרים רואים בלימודים בחו"ל הזדמנות לחוות תרבות שונה ולגלות ארץ חדשה. בנוסף ללימודי תואר או לימודים מקצועיים של מספר שנים, יש שנוסעים לחו"ל לאחר קבלת מלגה לקורס קיץ או השתלמות של מספר חודשים בלבד.

אחסון תכולת דירה

צעירים אשר שוכרים דירה בארץ ומתכננים נסיעה לחו"ל לרגל לימודים צריכים להחליט מה לעשות עם הרהיטים והחפצים השונים שברשותם. אפשרות אחת היא מכירת הרהיטים ומרבית החפצים, לקיחת מה שדרוש עמם ואחסון היתר בבית ההורים (בהנחה שבבית ההורים שטח פנוי מספיק). אפשרות נוספת שכדאי לקחת בחשבון היא אחסון תכולת דירה במתחם מחסנים להשכרה. פתרון זה מתאים למי שמעוניין לשמור על הדברים וליהנות מהם עם חזרתו לארץ. זהו פתרון אידיאלי במיוחד אם מדובר על נסיעה יחסית קצרה של מספר חודשים. פעמים רבות, שירותי אחסנה ישתלמו לעומת מכירת הרהיטים והחפצים במחירים נמוך, רק בכדי לרכוש את הדרוש שוב עם החזרה לארץ.

אחסון דירה יכול להיות פתרון מצוין גם אם לצעיר/ה דירה משלהם, והם מעוניינים להשכיר אותה בעת השהות בחו"ל, אך לא כדירה מרוהטת. למעשה, ההפרש שבין השכרת מחסן וההכנסה מהשכרת הדירה יכול להותיר בידי בעל/ת הדירה רווח חודשי נאה ולסייע במימון הוצאות השהות והלימודים בחו"ל.

השכרת מחסן קטן

במידה והוחלט על מכירת הריהוט או השכרת דירה מרוהטת, עדיין יהיה צורך בפתרון עבור חפצים אישיים שונים שאין רצון למכור אך גם לא לקחת לחו"ל. גם כאן, רבים יסתייעו בהורים ויאחסנו בבית המשפחה את החפצים. במידה והדבר לא אפשרי, כדאי לשקול השכרת מחסן קטן. חברות שירותי אחסנה מקצועיות מציעות מגוון מחסנים להשכרה בגדלים שונים. כדאי לבדוק ולערוך השוואה בין החברות השונות בכדי למצוא את הפתרון האידיאלי עבורכם. השכרת מחסן קטן יכולה להיות משתלמת שכן לא מדובר על סכום חודשי גבוה.

גודל המחסן כמו גם תקופת האחסנה – אחסון לטווח ארוך או קצר – ישפיעו לרוב על עלות ההשכרה החודשית. עם זאת, מומלץ שלא לבחור שירותי אחסנה רק על בסיס המחיר. חשוב שלא להתפשר על איכות המחסן והשירות בכדי לחסוך בעלויות. לפני חתימה על הסכם, וודאו שמדובר על חברת אחסנה אשר מחזיקה ברישיון לניהול מחסנים ושירותיה כוללים ביטוח תכולה. בנוסף, מומלץ לבקר במקום בכדי להתרשם במו עיניכם מן התחזוקה והאבטחה במקום.

 

לפרטים נוספים, חייגו: 02-9944330 או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.