לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

הכנת הבית למכירה באמצעות שירותי אחסנה

שירותי אחסנה לקראת מכירת ביתהמידה בה תכינו בצורה נכונה את הבית לקראת מכירה יכולה להשפיע על הנכונות של הקונה הפוטנציאלי לרכוש אותה וכמובן על המחיר שיהיה מוכן לשלם. במקרים רבים, שירותי אחסנה יכולים לסייע להכין את הבית כך שיהיה אטרקטיבי ביותר. ישנה תורה שלמה בתחום זה המכונה " הום סטייג'ינג" (באנגלית "Home staging") ועוסק בארגון הבית באופן שישדרג את הנכס לפני מכירה או השכרה שלו. המטרה היא להפוך את הבית או הדירה למושכים יותר בעיני מספר רב ככל הניתן של קונים פוטנציאליים וכך להביא למכירה מהירה יותר בסכום גבוה יותר.

הום סטייג'ינג מטרתו להבליט את יתרונות הבית ולהפוך אותו ליותר מזמין ומושך, כזה שכל אחד ירצה לגור בו, בהשקעה מינימלית, כלומר לא על ידי שיפוץ רציני של הבית. הדבר נעשה על ידי פינוי הבית מרהיטים ופריטים שיוצרים עומס בלתי רצוי, צביעת הבית, הוספת אלמנטים כמו חפצי אומנות ואביזרים שונים, ולעיתים אף רכישת ריהוט חדש, אותו ניתן לקחת לבית החדש לאחר מכירת הישן. כל זאת בכדי ליצור רושם ראשוני טוב יותר לגבי הבית. על פי מחקרים, מרבית הקונים הפוטנציאליים מחליטים לגבי הבית תוך כ-60 שניות מהרגע שנכנסו אליו, ומדובר בהחלטה רגשית לגמרי.

השכרת מחסן לקראת מכירת הבית או הדירה

בארצות הברית ואירופה מעל ל-50% ממוכרי דירות עושים שימוש בשירותי הום סטייג'ינג, והתחום צובר תאוצה לאחרונה גם בישראל. השכרת מחסן מסייעת לבעלי בתים לפנות חפצים מיותרים שיוצרים כאמור הרגשת עומס וצפיפות, וכך ליצור מראה גדול, מסודר ונקי יותר לבית. לא פעם הדבר יסייע גם ליצירת רושם של בית מואר יותר.

מחסן להשכרה משמש פתרון זמני מעולה לתקופה שבין מכירת הבית והמעבר לבית החדש. היות ואין מדובר בשירותי אחסון תכולת דירה שמצריכים מחסן גדול יחסית, במקרים רבים ניתן להסתפק במחסן קטן יחסית היות ומדובר באחסון מספר פריטים בלבד ולא בכל הריהוט והחפצים שבבית. לכן גם לא מדובר על הוצאה גבוהה, והיא בהחלט כדאית ביחס לרווח שנוצר מהעלאת הסכום שמתקבל עבור הדירה.

שירותי אחסנה – מה כדאי להעביר למחסן?

להלן כמה טיפים שיוכלו לעזור לכם להבין מה כדאי לאחסן לפני הצגת הבית לקונים פוטנציאליים:

  • מטבח וחדרי אמבטיה – אחסנו כל מה שיוצר בלאגן ואי-סדר, ובכלל זאת פריטים קטנים כמו צנצנות מוצרי מזון שיושבות על השיש ומגנטים על המקרר. המטרה היא שהקונה הפוטנציאלי יוכל לדמיין את עצמו גר בבית עם הדברים שהוא אוהב ומתחבר אליהם.
  • סלון – פנו את הסלון מחפצים ופריטי ריהוט מיותרים. סלון עמוס עלול ליצור אצל הקונים הפוטנציאליים חשש שאין בבית מספיק אפשרויות אחסון. זכרו שהקונים באים להתרשם מהבית, השטח והאפשרויות, ולא מהחפצים האישיים שלכם.
  • חדר שינה ראשי – עיצוב חדר השינה שלכם צריך להיות מזמין לשני המינים. אם עיצבתם חדר שינה נשי במיוחד או לחילופין בסגנון גברי, שקלו לאחסן חלק מהדברים וליצור מראה ניטראלי יותר מבחינת מגדר.
  • חדרי שינה נוספים – נסו לחשוב על השימושים השונים של כל חדר. אולי הפכתם את אחד החדרים למשרד או חדר כושר ביתי, ועבור הקונה הפוטנציאלי הוא יכול לשמש כחדר ילדים… במקרה כזה, מומלץ לפנות את החדר מציוד וחפצים שיקשו עליו לדמיין את האופן בו החדר ישרת אותו.
  • חדר ארונות – אם יש בבית חדר ארונות, חשוב לסדר גם אזור זה ולפנות גם ממנו דברים מיותרים. הקונים ירצו להתרשם גם מחדר הארונות ושטח האחסון שבו, והוא יכול להוות יתרון משמעותי למכירה אם תדגישו את מלוא הפוטנציאל שלו.
  • גינה / מרפסות – אם הגינה ו/או המרפסת שלכם עמוסים בחפצים, יווצר מראה של מחסן במקום פינת חמד להירגעות עם התה של הבוקר או בסוף היום. פנו חפצים מיותרים כדי ליצור מראה מרווח ונעים יותר לחלל.

המחסן הירוק הינה חברת שירותי אחסנה מקצועית אשר מציעה מגוון רחב של מחסנים להשכרה לטווח קצר או ארוך. החברה מחזיקה ברישיון לניהול מחסנים ושירותיה כוללים ביטוח תכולה. הנכם מוזמנים להגיע ולהתרשם ממתחם המחסנים אשר נמצא תחת תחזוקה שוטפת ואבטחה 24/7.

לפרטים נוספים, חייגו: 02-9944330 או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.