לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

השכרת מחסן בפעם הראשונה – מה חשוב לדעת

השכרת מחסן

השכרת מחסן

השכרת מחסן

השכרת מחסן בפעם הראשונה לא צריכה להיות משימה מלחיצה. למעשה, זה תלוי במידה רבה בחברת שירותי אחסנה איתה תבחרו לעבוד. מול חברה מקצועית, התהליך יכול להיות פשוט וקל. בנוסף, אם תכינו מראש כמה שאלות ותעשו מחקר והשוואת מחירים ראשונית בין כמה חברות, התהליך של השכרת מחסן יכול לעבור בקלות ובמהירות.

חברות שירותי אחסנה מקצועיות מציעות בדרך כלל מגוון פתרונות אחסון – מחסנים להשכרה במתחם סגור ומחסנים במתחם פתוח, מחסנים עם בקרת אקלים, אחסון רכב ועוד. חשוב לדעת מראש מה אתם מעוניינים לאחסן, מה משך הזמן בו תזדקקו למחסן ומהו נפח השטח הדרוש לכם לאחסון החפצים. אחסון תכולת דירה בת ארבעה חדרים תצריך מחסן בעל נפח גדול יותר מאשר אחסון תכולת דירת שני חדרים או מחסן לצורך אחסון מספר קטן של חפצים. כל אלו יעזרו לתהליך קצר ויעיל של השכרת מחסן. כמו כן, זה יעזור לכם להכין רשימת שאלות שתוכלו להפנות לאנשי המקצוע.

ישנם פרמטרים רבים שיש לקחת בחשבון לפני ששוכרים מחסן כמו גודל יחידת האחסון, עלויות, אבטחה במתחם ועוד. אם אתם מחפשים מחסן להשכרה, בקשו מהחברות אליהן אתם פונים לערוך סיור במתחם המחסנים כדי לקבל רושם טוב יותר לגבי רמת הנגישות וכן רמת האבטחה במקום. וודאו שיש במקום אמצעי אבטחה מספקים דוגמת מצלמות אבטחה, שהמקום נקי ומואר. סיור כזה גם יכול לעזור לכם להבין מהן האפשרויות של המחסנים שהמקום מציע, הגדלים השונים וכו'.
בררו האם יש מגבלות מבחינת ימים ושעות בהם תהיה לכם גישה למחסן ולחפציכם, מהן שעות המשרד ושירות הלקוחות, והאם יש שירותים נוספים שהחברה מציעה ללקוחותיה כגון הובלות, שינוע וכו'.

השכרת מחסן – כמה זה עולה?

השאלה הבאה שעליכם לשאול היא כמה עולה השכרת מחסן במקום. עלויות של מחסנים להשכרה תלויים בעיקר בסוג וגודל המחסן הדרוש לכם ומשך תקופת האחסנה. כדאי לבדוק במקום האם הם מציעים הנחות שיכולות להיות תקפות במקרה שלכם. לדוגמה, חברות שירותי אחסנה רבות מציעות מבצעים בתקופות שונות בשנה, מחירים נמוכים יותר כאשר מדובר על אחסון לטווח ארוך ועוד. בררו מראש מהם דרכי התשלום האפשריות במקום, תנאי תשלום וכן תנאי הסכם השכרת המחסן.

שירותי אחסנה – כולל ביטוח תכולה

בנוסף, חשוב מאד לוודא שמדובר על שירותי אחסנה אשר כוללים ביטוח על התכולה. יש לציין שחברות שפועלות ללא רישוי עסק לניהול מחסנים לא יכולות להציע ביטוח תכולה, ולכן כדאי לוודא שהחברה שתבחרו להסתייע בשירותיה מחזיקה ברישיון ומציעה ביטוח כחלק מהשירות.

 

לפרטים נוספים, חייגו: 02-9944330 או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.