לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

השכרת מחסן בתקופת סאבלט

השכרת מחסן לתקופה קצרה – הפתרון המושלם לסאבלט!

השכרת מחסן בתקופת סאבלטטסים לחו"ל לתקופה קצרה? למה לשלם שכירות על דירה ריקה? הגיע הזמן לסאבלט! רבים מהססים מתוך חשש לחפצים יקרי ערך או בעלי ערך סנטימנטלי. פתרון מעולה לחששות אלו, ובמקרים רבים גם משתלם כלכלית, הוא  השכרת מחסן לתקופה קצרה. מאחסנים, מסאבלטים וטסים בראש שקט בידיעה שכל הציוד והחפצים היקרים לכם שמורים ובטוחים, ותוכלו לקבלם חזרה בדיוק במצב בו היו כשאחסנתם אותם.

בוודאי לא תרצו לחזור לארץ ולגלות שהדייר הזמני שבר, הרס, הפיל, סדק, או גנב את הציוד היקר והשמור לכם מכול. שלא לדבר על עוגמת הנפש אם מדובר בדברים עם ערך סנטימנטלי, היסטוריה משפחתית, וכו'. שירותי אחסנה יכולים לתת לכם את השקט הנפשי שיאפשר לכם ליהנות מהחופשה.

שירותי אחסנה – הפתרון המושלם

שירותי אחסנה לטווח קצר אינם דבר חדש, והם הופכים לשירות יותר ויותר נפוץ בקרב רבים. זהו שירות יעיל וחסכוני, אך חשוב לוודא שתאחסנו את חפציכם אצל חברה מקצועית עם רישיון עסק לניהול מחסנים ומציעה ביטוח על החפצים. בחירת שירותי אחסנה מקצועיים משמעה שירותים מקיפים מעבר להשכרת המחסן עצמו. חברה מקצועית דואגת לתחזוקה שוטפת של המחסנים, כדי להבטיח תנאים מיטביים שיגנו על הציוד שלכם מפני נזקי מזג האוויר, מכרסמים, שריפה ועוד. בנוסף, שירותי אחסנה מקצועיים יכללו גם שירותי שמירה ואבטחת הציוד מפני גניבה. כדי להיות רגועים שהציוד שלכם יחזור אליכם כולו במצב בו אחסנתם אותו, מומלץ לבחור מחסן להשכרה שהינו אישי ובעל נעילה ייחודית, ולא מחסן שמשרת מספר שוכרים.

השכרת מחסן – פתרון משתלם כלכלית

השכרת מחסן לתקופה בה תסאבלטו את הדירה יכולה להיות גם משתלמת כלכלית. במקום לאחסן את החפצים אליהם אינכם רוצים לתת גישה לדיירים הזמניים באחד מחדרי הדירה, כדאי לאחסן את החפצים הללו במחסן. כך תוכלו ליהנות מתשלום גבוה יותר עבור הסאבלט שכן לא תפסידו עקב חדר סגור לצורך אחסון החפצים.

אחסון תכולת דירה

ברוב המקרים אנשים שמציעים את הדירה שלהם לסאבלט משכירים אותה עם ריהוט מלא, ולכן זקוקים להשכרת מחסן קטן בלבד. עם זאת, אם הנכם טסים לתקופה של מספר חודשים, והנכם מעדיפים להשכיר את הדירה ריקה לחלוטין, שירות אחסון תכולת דירה יעניק לכם את הפתרון המיטבי.

מחסנים להשכרה בירושלים

המחסן הירוק הינה חברה אשר מציעה שירותי אחסנה מקצועיים למחפשים מחסנים להשכרה בירושלים, המחסן הירוק ממוקם בקרית ענבים, 10 דקות מהכניסה לירושלים, והשירותים המקצועיים של החברה מבטיחים ראש שקט ובטחון מלא בידיעה שהציוד שמור ומאובטח 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. החברה מחזיקה ברישיון עסק לניהול מחסנים, וכל הציוד המאוחסן במחסנים מבוטח.

לקבלת הצעת מחיר חייגו 02-9944330 או לחצו השכרת מחסן