לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

פתרון לדירות קטנות – השכרת מחסן

מדברים על מצוקה בנדל"ן כבר הרבה מאוד שנים ועדיין כולנו חולמים על דירת 5 חדרים, מרווחת ומוארת בניין חדש וכמובן, באזור נגיש ונוח.

בזמן שמחירי הקרקעות עולים, מחירי הנדל"ן ובכלל זאת דירות המגורים עולים גם הם, כל מטר בבית הופך להיות חשוב ביותר בעבור הרוכשים. כשמנסים למקסם את שטח הדירה, כל מטר בבית מתוכנן היטב עם מקומות אחסון רבים ככול האפשר לכל החפצים.

אבל מה עושים כשהמקום נגמר? מה עושים כשהילד גדל ואנו רוצים לשמור חלק מהחפציו לילד הבא? מה עושים כשיש הרבה חפצים בבית שלא בשימוש יום יומי ותופסים חלק גדול ממקומות האחסון של הדירה?

הדרך הבטוחה לאחסון דירה

השכרת מחסן |אחסון דירה

השכרת מחסן |אחסון דירה

במצב כזה יותר ויותר אנשים זקוקים לשירותי אחסנה חיצוניים כדי להפחית מהעומס בבית או במשרד. שירותי אחסון דירה יכולים להוות פתרון מצוין לכל מי שמחפש פתרון זול, נוח ופרקטי יותר מרכישת דירה גדולה יותר.

חברות האחסנה המקצועיות מספקות מגוון רחב של מחסנים להשכרה, בגדלים שונים, ובאיכויות שונות בהתאם לצרכי הלקוח לסוג התכולה ולנפח התכולה הדורשת אחסון. חשוב כי יחידת האחסון שתבחרו תהיה יחידה עצמאית וכי רק לכם תהיה הגישה אליה.  מומלץ מאוד להגיע לראות את המקום בו רוצים לאחסון את התכולה לפני שמקבלים את ההחלטה.

אם אתם מאזור המרכז מומלץ דווקא לחפש מחסנים להשכרה בירושלים או באזור ירושלים. הריחוק מהים והלחות עוזרים מאוד לשמירת החפצים במצב תקין לאורך זמן.

קחו בחשבון שבדרך כלל חברות האחסנה יתנו לכם מחיר זול יותר על סגירת חוזה לשנה שכן אחסון לטווח ארוך יאפשר לכם לחסוך אף יותר בעלויות.

לפרטים נוספים, חייגו: 02-9944330 או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.