לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

השכרת מחסן – למי זה מתאים?

השכרת מחסן נותנת מענה לשורה ארוכה של צרכים. עבור לקוחות פרטיים, שירות זה מאפשר אחסון תכולת דירה – רהיטים,  ציוד וחפצים שונים. צורך זה יכול לעלות לפני נסיעה ארוכה לחו"ל במסגרת רילוקיישן או אפילו חופשה של מספר חודשים, אשר מחייבים התאמות בחיים האישיים. כמו כן, שירות זה מתאים למשפחות אשר זקוקות לפתרונות אחסון איכותיים. אם הינכם זקוקים לשירותי אחסון, מומלץ לחפש מחסנים להשכרה שהינם נגישים ונשמרים ברמה גבוהה של אבטחה, ניקיון ותחזוקה.

צורך נוסף במגזר הפרטי שמוביל להשכרת מחסן עולה לקראת מעבר דירה כאשר מועד פינוי הדירה הנוכחית ומועד הכניסה לדירה החדשה אינם חופפים ויש צורך בשירותי אחסון לטווח קצר. מעבר לדירה חדשה כרוך במקרים רבים בחיפוש אחר פתרון לאחסון הציוד. כאשר עדיין לא ניתן להיכנס אל הדירה החדשה והמשפחה נאלצת לעזוב את הבית הקודם, מחסן הוא הפתרון היעיל והמשתלם ביותר.

מבחינת לקוחות במגזר העסקי, פעמים רבות עבודה מול חברה אשר מציעה שירותי אחסנה היא חלק בלתי נפרד מההתנהלות השגרתית. השכרת מחסן מאפשרת לייבא ציוד וחומרי גלם ולשמור אותם במקום סגור, מאוורר ומוגן. מלבד חברות גדולות או פירמות בינלאומיות המפעילות מחסנים באופן עצמאי, השכרת מחסן היא האופציה היחידה של עצמאיים, יבואנים, בעלי עסקים קטנים ולפעמים גם שכירים. ההשכרה מתבצעת על בסיס חוזה מוגן המשרת את שני הצדדים ומאפשר להם ליהנות מיתרונות רבים.

כיצד בוחרים מחסנים להשכרה?

השכרת מחסן

השכרת מחסן

המאפיין המשותף לכל קהל היעד המתעניין בשירותי השכרת מחסן הוא הצורך באחסון חפצים וציוד תחת קורת גג אחת. הייחודיות של השכרה נובעת מכך שמדובר על פתרון דינמי, גמיש וורסטילי. כל לקוח בוחר מחסן להשכרה העולה בקנה אחד עם התקציב העומד לרשותו. יש פתרונות אחסון גדולים ויקרים ופתרונות פונקציונאליים וממוקדים. החפצים של העסק או הלקוח מאוחסנים לתקופת זמן הנבחרת מראש וניתן להאריך אותה באופן פשוט ויעיל. בנוסף, יש אפשרות להתעניין לגבי מחסנים לוגיסטיים המעניקים שירות מתקדם של שינוע, העמסה, פריקה וטעינת סחורות.

הגדרה מוקדמת של צרכים ומטרות בהחלט יכולה לזהות את המחסנים אשר יכולים לתת את המענה הטוב ביותר עבור הלקוח ואת תקופת ההשכרה המשתלמת ביותר עבורו. הצורך נקבע בין היתר על פי הציוד שיש לאחסן, השירות הדרוש וכו'. יש לבחור בקפידה שירותי אחסנה מקצועיים ולא להתפשר על אבטחת המקום, שירותי הניקיון, זמינות ונגישות.  ביטוח מקיף לנכס ולציוד האישי הנמצא בתוכו יכול למנוע עגמת נפש רבה.

היתרונות של שירותי השכרת מחסן

כפי שניתן לראות, יש צרכים עליהם ניתן לענות רק באמצעות שירותי השכרה של מחסנים מרווחים ואיכותיים. שירותים אלו מעניקים שקט נפשי וגם מונעים התרוצצות ובזבוז זמן. לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי מחפשים לעיתים קרובות אחר פתרונות זמניים או קבועים מן הסוג הזה. ניתן למצוא שירותי השכרת מחסנים במחירים אטרקטיביים והם האלטרנטיבה המומלצת לרכישה קבועה של נכסים. מעבר לכך, תמיד ניתן להשתמש בשירותי השכרה לתקופה מצומצמת ולבצע לאחר מכן את ההתאמות והשינויים. בצורה כזו נהנים מהמחסן ומשאירים אופציה להרחיב את השימוש בו לעוד מספר ימים.

לפרטים נוספים, חייגו: 02-9944330 או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.