לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

השכרת מחסן לעסק

השכרת מחסן

השכרת מחסן

במידה ובעלותך עסק שמוכר מוצרים שונים והחלל הקיים בבית העסק אינו מספיק עבור הציוד שברשותך, השכרת מחסן לעסק יכול להיות פתרון מצוין עבורך. זאת משום שהשכרת מחסן תהיה לרוב זולה הרבה יותר בהשוואה להשכרת שטחי נדל"ן מסחרי שכיום עולים הרבה יותר. כמובן, ישנם כמה דברים חשובים שעליך לדעת בטרם התקשרות עם חברה לצורך שירותי אחסנה, מן הצד שלך – כמות וסוג הציוד אותו תצטרך לאחסן, ומן הצד של חברת האחסנה – רמת נגישות, ניקיון ואבטחת הציוד במקום. על כל אלה במאמר הבא.

שירותי אחסנה על פי כמות וסוג הציוד

אחד הדברים החשובים שעליך לקחת בחשבון בטרם השכרת מחסן לעסק הוא הערכה של כמות וסוג הציוד הספציפי שברשותך המיועד לאחסון. זאת משום שסוגי ציוד שונים דורשים תנאי אחסנה מסוימים. למשל – אם מדובר במזון, יתכן שהוא דורש מידת קירור וצל מתאימים. נקודה נוספת עליה יש לתת את הדעת כמובן היא באיזו כמות של ציוד מדובר. חשוב להבין כי הערכת המחיר של שירותי אחסנה נקבעת בהתאם לגודל המחסן. לכן, טרם פנייה לחברות המציעות שירותי אחסנה, כדאי לעשות הערכה איזה ציוד הכרחי שיישאר עמך בעסק ואיזה ציוד לא מתאים שיישאר או אפילו לא הכרחי ואותו ניתן לאפסן.

נגישות למחסן

אספקט נוסף שחשוב לתת עליו את הדעת כאשר מחפשים מחסנים להשכרה הוא עניין הנגישות. כדאי לבדוק שני דברים חשובים: האחד, עד כמה המחסן נגיש וקרוב לעסק כך שיהיה ניתן להגיע לשם בעת הצורך ולהוציא ציוד בקלות. מעבר לכך, לדבר השפעה על הזמן שלך בעסק, שהרי ככל שהמחסן קרוב יותר נחסך יותר זמן. והרי ידוע במונחים עסקיים שזמן הוא כסף. ככל שישנה סבירות שיהיה צורך לגשת לציוד לעיתים תכופות, חשיבות נקודה זו עולה.
נקודה חשובה נוספת הנוגעת לעניין הנגישות עולה במידה ומדובר בציוד כבד. במקרה כזה יהיה צורך להוציא אותו באמצעות משאיות, ולכן יש לבדוק האם החברה מציעה מחסנים להשכרה שהינם נגישים למשאיות ולרכבים כבדים.

ניקיון ותברואה במתחם מחסנים להשכרה

רמת הניקיון ותברואה משפיעה על התנאים הסביבתיים בהם מצוי הציוד של העסק במחסן. לפני בחירת החברה שתספק עבור העסק שירותי אחסנה, כדאי להגיע למקום בו נמצאים בפועל המחסנים ולהתרשם מהתנאים במקום ובכלל זאת תחזוקת המקום, ניקיונו, תכיפות ההדברה וכדומה.
דבר נוסף שכדאי לבדוק הוא רמת העמידות של המחסן בתנאי מזג אוויר משתנים כמו גשם, שמש חזקה, לחות ועוד. אלה יכולים להיות בעלי השפעה ממשית על שמירת המצב הקיים של הציוד שלכם.
כמו כן, מומלץ לברר מול החברה מהי רמת האבטחה במקום המציע מחסן להשכרה. בדקו האם קיימת שמירה של שומר, מצלמות אבטחה, אזעקות וכן האם ישנו ביטוח המוענק עבור הציוד המאוחסן.

לסיכום, אין ספק שאם קיימת מצוקת מקום עבור ציוד בעסק, כדאי מאד לבחון אופציה של השכרת מחסן לעומת השכרת שטח מסחרי נוסף, שכן ברוב המקרים זה ישתלם יותר מבחינה פיננסית. לפני שניגשים לחפש חברה המציעה שירותי השכרת מחסן, חשוב מאוד לבדוק איזה ציוד תצטרכו לאחסן ולערוך אומדן של הכמות שלו. יותר ציוד משמעו מחסן יותר גדול והעלות תהיה מושפעת מכך. לאחר מכן יש לבדוק מול חברות שירותי אחסנה את עניין הנגישות – עד כמה המחסן קרוב לעסק, נגיש לכלי תחבורה ואפילו כלי תחבורה כבדים; אילו שירותי ניקיון ותברואה ניתנים במסגרת השכרת המחסן, כמו גם שירותי שמירה על הציוד המאופסן. אין ספק כי שירותי השכרת מחסן אשר מספקים את כל התנאים הללו, יתרמו יותר לפעילות ולהצלחה של העסק.

לפרטים נוספים, חייגו: 02-9944330 או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.