לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

השכרת מחסן לתקופה ארוכה

המחסן הירוק - מחסנים להשכרה

המחסן הירוק – מחסנים להשכרה

מתכננים לעבור דירה למקום קטן יותר? טסים לחו"ל לתקופה ארוכה? מחפשים פתרון ארוך טווח לדברים היקרים עבורכם? לפעמים השכרת מחסן יכולה לספק לכם את המענה המתאים ביותר, במחיר הוגן ומתאים לכל כיס. בחירה נכונה של חברת שירותי אחסנה, אשר תספק עבורכם שירותים ברמה הגבוהה ביותר, תבטיח שתוכלו להיות רגועים בכל עת בידיעה שהדברים היקרים לכם מוגנים ושמורים. אז מתי צריך מחסן לתקופה ארוכה, ומדוע השירות הזה כל כך חשוב לנו?

השכרת מחסן לטווח ארוך

לא תמיד יש לנו מקום ויכולת לאחסן את כל אותם הדברים שבעבר החזקנו בבית. כך למשל, כאשר טסים לשליחות בחו"ל לתקופה ארוכה, עוברים מדירה גדולה לקטנה יותר, או פשוט רוצים לשמור את פרטי ריהוט לילדים כשיגדלו, יעזבו את הבית ויזדקקו להם, לעיתים מגלים שאין את היכולת לשמור על כל אותם הדברים בבית. המקום מוגבל ואין מרחב לכל אותם חפצים. מעבר לכך, לא נעים לגור בבית עמוס בפריטים אשר יוצר הרגשה שגרים במחסן…

שירותי אחסנה יכולים להיות הפתרון המושלם במצבים כאלו. הם הרבה יותר נפוצים ושמישים ממה שחשבתם עד כה. השכרת מחסן הרבה יותר משתלמת מאשר השכרת דירה או בית עם שטח אחסון גדול יותר. אבל יש עוד יתרונות רבים…

שירותי אחסנה – דואגים לחפצים שלכם בשבילכם

גם אם ברשותכם גינה גדולה בה תוכלו להציב מחסן, שירותי אחסנה מקצועיים יחסכו מכם את הצורך לדאוג לגבי הגנת החפצים שלכם מפני נזקי מים, רטיבות ולחות, לוודא שהמחסן שלכם אטום כראוי, הגנה מפני  עכברים ומזיקים אחרים, ביטוח החפצים ושמירה עליהם מפני גניבה. שירותי אחסנה מקצועיים מספקים לכם את כל השירותים הנלווים במקום אחד.

  • שירותי אבטחה מלאים
  • שירותי ביטוח על החפצים שלכם
  • מקום מוגן ושמור מפני נזקי מזג אוויר ומזיקים
  • נגישות גבוהה בכל רגע
  • ועוד…

כל זאת במקום אחד, נגיש ונוח, כך שאתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שהחפצים שלכם יישמרו שנים על גבי שנים בבטחה.

שיקולים בבחירת שירותי אחסנה לטווח ארוך

כפי שניתן להבין מכל הכתוב מעלה, חשוב מאד לוודא שמדובר בחברה מקצועית אשר מציעה מחסנים להשכרה במתחם אשר מתוחזק באופן שוטף ומאובטח 24/7. וודאו כי מדובר על חברה המחזיקה ברישיון להפעלת מחסנים להשכרה, ומבטחת את כל הציוד המאוחסן. בעוד קרבה גיאוגרפית למחסן חשובה כאשר מדובר בשירותי אחסון לטווח קצר, כאשר מדובר על שירותי אחסון לטווח ארוך, לרוב שיקול זה יהיה חשוב הרבה פחות, בוודאי כאשר מדובר על רילוקיישן לחו"ל וכאשר אין צורך לגשת למחסן בתכיפות. לא פעם השיקול המכריע במקרים אלו יהיה רמת המקצועיות של החברה. כך לדוגמה, לא פעם אנשים אשר מחפשים מחסן להשכרה בתל אביב עבור אחסון לטווח ארוך, לבסוף בוחרים מחסן להשכרה בירושלים של המחסן הירוק.

 חברת המחסן הירוק מציעה מחסנים להשכרה במתחם הממוקם 5 דקות מירושלים. החברה מחזיקה ברישיון עסק להפעלת מחסנים ולניהול מחסנים מכל הרשויות הרלוונטיות, ושירותי האחסון שלה כוללים ביטוח על הציוד המאוחסן. לכל לקוח מחסן אישי בעל נעילה ייחודית, ומתחם המחסנים מאובטח 24 שעות ביממה, 365 יום בשנה.

לפרטים נוספים, חייגו: 02-9944330 או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.