לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

השכרת מכולה לאחסון

מחפש פתרון לאחסון ציוד?
זקוק לאחסון נגיש וזמין עבור תכולת העסק או הציוד?

השכרת מכולה לאחסון

השכרת מכולה לאחסון היא הפתרון הנכון עבורך

היתרונות של השכרת מכולה לאחסון ציוד ותכולת העסק

  • נגישות – המחסן הירוק ממוקם במקום נגיש ונוח להגעה, כמה דקות בודדות מירושלים.
  • פתרון לאחסון ציוד עסקי וציוד כבד – אחסון במכולות הינו מענה ללקוחות הזקוקים למחסן נגיש וחזק עבור הציוד שלהם, והוא מאפשר גם אחסון ציוד עסקי כגון ציוד סאונד ו-DJ, מערכות הגברה ותאורה, במות, דוכנים, ציוד כבד ואפילו טרקטורונים, רכבי אספנות ורכבי שטח.
  • תחזוקה גבוהה של הציוד במכולה – אחסון במכולות מאפשר תחזוקה ברמה גבוהה, אף יותר מאשר בדירה או בבית העסק, הודות לתנאים המיטביים הקיימים אצלנו לאחסון ציוד מכל סוג שהוא. מתחם המכולות שלנו מקורה ואטום, ואנו דואגים לטמפרטורה נוחה בכל עונות השנה אשר תבטיח כי הציוד שלכם לא יינזק. אנחנו דואגים לתחזוקה מתמדת של המכולות, שמירה על הניקיון במתחם כולו, ומבצעים פעולות להרחקת מזיקים ומכרסמים על בסיס קבוע. תחזוקת המכולות מאפשרת ללקוחותינו להיות רגועים.
  • אבטחה מקצועית – אחסון במכולות מאפשר לכם להשאיר את הציוד היקר לכם במקום בטוח ובראש שקט. כל מכולה הינה בעלת נעילה ייחודית, במקום מותקנות מצלמות, והמתחם נמצא תחת שמירה מקצועית בכל שעות היממה, ומתקיימים בו סיורי אבטחה תדירים.
  • התאמת המכולה לחסכון בעלויות – ברשותנו מכולות לאחסון ציוד בגדלים שונים, כך שכל לקוח יכול למצוא את המענה המושלם לצרכיו במחיר משתלם, בין אם מדובר על תכולה קטנה או גדולה. בנוסף, אנו מציעים שירותי אחסנה מותאמים אישית לתקופה הדרושה לכם, ובמידת הצורך תוכלו להאריך את תקופת האחסון.

לפרטים נוספים אודות השכרת מכולת לאחסון ולקבלת הצעת מחיר חייגו 02-9944330 או לחצו השכרת מכולות לאחסון