לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

חשיבות שמירה על הסדר במחסן

בין אם אתם משכירים מחסן לתקופה ארוכה או קצרה, ישנה חשיבות רבה לשמור על המחסן מסודר. מעבר לברור מאליו שמחסן מסודר תמיד עדיף על מחסן מבולגן  היתרונות לשמירה על הסדר הם משמעותיים.

אז מדוע חשוב לשמור על הסדר?

שמירה על איכות החפצים

בלקיחת שירות אחסנה, לפני שאתם מתחילים להכניס אל המחסן מכל הבא ליד, כדאי לכם להשקיע מחשבה באלו חפצים ברצונכם שיהיו למעלה או למטה. מטבע הדברים יהיו חפצים קשיחים ועמידים יותר וחפצים רכים או שבירים יותר. גם אם הדברים מאוחסנים בתוך קופסאות קשיחות או קרטון, לכו על בטוח וסדרו את הדברים כך שתמיד הדברים הרכים או השבירים יהיו למעלה בעוד החפצים הקשיחים והעמידים יהיו למטה. כך למשל תוכלו להניח קופסאות כלים וסכו"ם, מזרונים, דברי נוי שונים ועוד על מצע של חפצים קשיחים כמו ארונות בעלי נפח ועוד. שימו לב שגם כאשר מדובר בחפצים קשיחים כמו ארונות ושולחנות – אם הריהוט יהיה דק מידי, עומס כבד שמונח עליהם לאורך זמן יכול להזיק לאיכותם , ליצור סדקים בריהוט ואף לשבור אותם. לכן רק ריהוט בעלי נפח גדול שיכול לשאת משקל עליו לאורך זמן, יהיה מצע טוב ושאר הדברים העדינים יותר.

שירותי אחסנה

אחסון דירה במחסן הירוק

ניצול רווחים פנויים

שמירה על סדר במחסן וניצול רווחים יאפשר לכם להכניס כמה שיותר רהיטים למחסן אחד, מבלי לפגום באיכות הציוד. לרהיטים וכן לחפצים יש צורות שונות ומשקל שונה. הכנסה אקראית של הציוד תיצור מרווחים גדולים ורבים כך שתאלצו להעמיס את הציוד אחד על גבי השני, או לשכור מחסן נוסף המקרה של ציוד רב מידי. חישוב מיקומם של הרהיטים ושאר הציוד כך שיעמדו בצמוד אחד לשני עם מינימום מרווחים תבטיח לכם ניצול מרבי של שטח האחסון.

 

הוצאת פריט ללא צורך בהוצאת המחסן כולו

בשלב זה או אחר תצטרכו מהסיבות האישיות שלכם להוציא פריט או מספר פריטים מהמחסן, בין אם מדובר בריהוט שאתם מוצאים בו שימוש במשך תקופת האחסון או רהיט שברצונכם למכור או להעביר. שמירה על סדר במחסן ותכנון נכון של הנחת הציוד, תאפשר לכם להוציא פריטים בודדים ללא הרבה מאמץ ומבלי צורך לרוקן את המחסן כולו רק בכדי "לשחרר" פריט אחד. לכן, חשבו לאלו פריטים אתם עלולים להזדקק באמצע תקופת האחסון מכל סיבה אפשרית, והניחו אותם קרוב לפתח המחסן בעוד פריטים שאתם יודעים בוודאות כי לא יהיה לכם צורך בהם לזמן ארוך, השאירו בחלק האחורי. בנוסף לכך, תמיד עדיף, לאחסן את הדברים הקלים והקטנים ביותר פתח המחסן ואת הדברים הכבדים והגדולים יותר באחריתו, כך שגם אם תצטרכו במפתיע ציוד כבד וגדול – לא תצטרכו להרים ולהזיז משקל כבד של ציוד על מנת להגיע אליו.