לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

טיפים לאחסון בגדי חורף

חברת אחסון - מחסן הירוקהאביב הגיע? עם הגעת מזג האוויר החמים, הגיע הזמן לפנות את הארון משכבות הבגדים העבים, הסוודרים, המעילים, הכובעים, הצעיפים והכפפות, ולהחליף אותן בבגדי האביב והקיץ הקלילים יותר. אחסון בגדי החורף מהווה למעשה חלק מניקיון האביב.

אחסון נכון של מעילים, כובעים וכפפות

אביב היא תקופת מעבר גם בהיבט של ביגוד, משום שעדיין לא חם מספיק בחוץ בכדי ללבוש בגדי קיץ, אבל לא קר מספיק בשביל להמשיך וללבוש את הסוודרים והמעילים. חשוב להקדיש את הזמן ולמיין את הבגדים בכדי שתוכלו לאחסן את בגדי החורף כך שתוכלו ליהנות מהם עם הגיע הסתיו שוב.

  • מיינו את הבגדים – לפני אחסנת בגדי החורף, הקדישו זמן לעבור על כל בגדי החורף ולמיין אותם. אם ישנם בגדים שלא לבשתם כלל במהלך החורף האחרון, שקלו לתרום, למכור או לזרוק אותם אם הם בלויים. במידה ואין בביתכם מספיק מקום אחסון שקלו שירותי אחסנה כפתרון. משפחות רבות כבר גילו ששירותים אלו מספקים להם מענה אופטימלי, בין אם מדובר על פתרון זמני או ארוך טווח. השכרת מחסן אינו יקרה במיוחד, וניתן לשכור גם מחסן קטן אם הצורך הוא רק באחסון מספר פריטים ולא תכולת בית שלם. מיון הבגדים כך שתאחסנו רק מה שבאמת דרוש לכם יוכל לחסוך לכם עוד בעלות החודשית, מכיוון שזו תלויה בין היתר בגודל המחסן.
  • נקו היטב את הבגדים לפני אחסנתם – כבסו את הבגדים בהתאם להוראות היצרן ושלחו את מה שדורש ניקוי יבש למכבסה. לכל הפחות, נקו כתמי בוץ ושאריות מזון, וודאו שהבגדים יבשים לגמרי לפני אחסונם.
  • רכשו אמצעי אחסון מתאימים – מומלץ לאחסן פריטי ביגוד בקופסאות קרטון או פלסטיק נקיות, רצוי קופסאות שקופות, כך שתוכלו לראות בקלות מה נמצא בכל קופסה במידת הצורך. אפשרות נוספת היא אחסון הבגדים במזוודות. במידה ואתם מחפשים חברת מחסנים להשכרה, התייעצו עם אנשי המקצוע ובררו לגבי פתרונות אחסון. המחסן הירוק, לדוגמה, מספקת פתרונות אחסנה מותאמים אישית, ביניהם גם פתרונות תלייה של הביגוד במחסן.
  • אחסנו פריטים דומים יחד – בהנחה שהקדשתם את הזמן לעבור על פריטי הביגוד השונים וכבר מיינתם אותם, אחסנו פריטים דומים יחד באותה קופסה או מזוודה, כאשר הפריטים הכבדים יותר למטה. מומלץ לאחסן מעילי חורף כבדים בשקי פלסטיק ייעודיים לביגוד.
  • שמרו על רעננות הבגדים – לפני אחסון הקופסאות, כדאי להוסיף דפי מרכך או כדורי נפטלין לקופסאות. אלו ישמרו על כל הבגדים ויעניקו להם ריח רענן.

שירותי אחסנה מקצועיים – המחסן הירוק

המחסן הירוק היא חברת שירותי אחסנה מקצועית אשר מציעה מגוון רחב של מחסנים להשכרה לטווח קצר או ארוך, החל ממחסנים גדולים עבור אחסון תכולת דירה ועד מחסנים קטנים המיועדים לאחסון כ-20-25 קרטונים ומזוודות. המחסנים ממוקמים במתחם אשר מתוחזק ונמצא תחת שמירה 24/7, כך שהציוד שלכם בטוח מפני גניבות, פגעי מזג האוויר, מזיקים וכדומה. היות והמחסן הירוק מחזיקה ברישיון לניהול מחסנים, שירותיה כוללים גם ביטוח תכולה.

לפרטים נוספים, חייגו 02-9944330 או הקליקו המחסן הירוק