לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

טיפים לאחסון מזרונים במחסן

קשה להאמין, אבל כשליש מחיינו אנו מבלים בשינה. מיטה טובה ומזרון איכותי הם השקעה שיכולה להשתלם לנו לטווח הארוך. מזרון איכותי יכול להעלות אלפי שקלים, ולכן חשוב להגן על ההשקעה. מזרון ומיטה שמתוחזקים באופן ראוי, יכולים לשרוד במצב איכותי עשר עד חמש עשרה שנה. אחסון למשרד

 

אז מהי השיטה הטובה ביותר לשמור על המזרון?

אם החלטתם על השכרת מחסן  במהלך מעבר דירה, יציאה לחופשה ארוכה או כל סיבה אחרת ישנם מספר פרמטרים שעליכם לקחת בחשבון.

 

 

לשם כך הבאנו לכם מספר טיפים לאחסון המזרון:

  1. לפני העברה או אחסון של המזרון, היו בטוחים כי ניקיתם אותו בצורה הטובה ביותר. השתמשו בחומר מיוחד לניקוי בדים ולאחר מכן כסו את המזרון בניילון עמיד ועבה ושאבו את האוויר בתוכו ליצירת וואקום. וודאו כי אינכם מפספסים חורים או פרצות בכיסוי. כך תוכלו להבטיח כי שום חומר, רטיבות או ציוד אחר יפגום באיכות המזרון.
  2. אם אתם מאחסנים מזרון לטווח הארוך, אחסנו אותו בצורה אופקית כך שהמזרון יהיה במצב שכיבה, בכדי להימנע מנזקים במנגנון הפנימי של המזרון שייגרמו כתוצאה מכוח המשיכה לטווח הארוך.
  3. כאשר אתם מסדרים את תכולת הדירה במחסן, חשוב להרחיק אותו מחפצים חדים או בעלי נטייה לרטיבות.
  4. אל תאכסנו דבר על גבי מזרונים מאחר וחפצים, במיוחד הכבדים שבהם יכולים לגרום נזק לחומר המזרון ולחוטים שלו. לכן, וודאו כי המזרון ממוקם במחסן בנקודה הגבוהה ביותר על גבי שאר החפצים.
  5. ברגע שהגיע הזמן להוציא את המזרון מאחסון, הוציאו אותו לאוויר ורעננו אותו לפני שימוש. קצת תרופת סבתא עבור המקפידים היא להתיז אבקת סודה לשתייה משני צדי המזרון, המאפשרת לספוג את הלחות אפילו המעטה ביותר, ולאחר מכן לשאוב את האבקה מן המזרון.

מיגון לפני אחסון

מאחר ומערכת המיטה – המסגרת, ראש המיטה ובמיוחד המזרון – היא אחד הפריטים החשובים ביותר בבית, חשוב להגן עליה בעת הובלתה אל המחסן ובעת אחסונה. כך תוכלו להבטיח שימוש חוזר במיטה ובמזרון שיישמרו במצב איכותי למשך שנים רבות.

באשר לאחסון המיטה, הכניסו את כל חלקי הברזל של המיטה כגון ברגים, מוטות ועוד לשקית פלסטיק והדביקו אותו לראש המיטה בכדי להבטיח שלא ילכו לאיבוד בעבור הזמן. כסו את מסגרת המיטה ואת ראש המיטה עם שמיכות ישנות במהלך ההעברה למחסן ובמהלך האחסנה עצמה בכדי להגן מפני הצטברות אבק.

המחסן הירוק הנה חברת שירותי אחסנה אשר מציעה מגוון רחב של פתרונות אחסון לטווח קצר ולטווח ארוך. לחברה מגוון רחב של מחסנים להשכרה בגדלים שונים, ממחסנים גדולים המיועדים לשירותי אחסון תכולת דירה ועד מחסנים קטנים המיועדים לאחסון מספר חפצים, קרטונים או מזוודות.