לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

טיפים להובלת ואחסון טלוויזיה

השכרת מחסן - מחסן הירוק

אם אתם מתכוונים להוביל ולאחסן טלוויזיה, ישנם כמה צעדים שכדאי לנקוט. צעדים אלו יקלו על תהליך ההובלה וגם יבטיחו שתשמרו על הטלוויזיה במצב תקין, בייחוד אם אתם מתכוונים לעשות זאת בעצמכם ולא בעזרת חברת הובלה מקצועית. 

במאמרים קודמים אנו במחסן הירוק, חברת שירותי אחסנה, ריכזנו טיפים שונים שיכולים לסייע להכין רהיטים ופריטים שונים לקראת אחסון תכולת דירה, כגון כיצד להוביל ולאחסן ריהוט סלון, מכשירי חשמל במטבח ועוד. במאמר זה כאמור נתרכז בהכנת הטלוויזיה לאחסון.

  • לפני הכל, כדאי לעיין במדריך שהגיע עם הטלוויזיה כדי לוודא שתעבדו בצורה מסודרת ולא תפגעו בטלוויזיה. הצטיידו בכלי עבודה להם תזדקקו דוגמת מברג ומקדחה אם הטלוויזיה מחוברת לקיר או שיש לפרק אותה ממעמד.
  • מצאו לפחות חבר אחד שיעזרו לכם להרים ולסחוב את הטלוויזיה. כיום לרובנו בבית טלוויזיה עם מסך רחב במיוחד. אמנם הטלוויזיות המיוצרות כיום קלות יחסית, בוודאי ביחס לטלוויזיות המסורבלות של העבר, אך עדיין גודל הטלוויזיה נקשה על בן אדם יחיד לסחוב אותה לבד.  
  • עטיפת הטלוויזיה להגנה – כסו את הטלוויזיה בשמיכה או כל אמצעי אחר להגן עליה משריטות, מכות ואפילו טביעות אצבע. החיכוך הקטן ביותר בקיר או בדלת החדר יכולים לפגום בטלוויזיה ובאיכות הצפייה, כך שכדאי לכסות אותה לחלוטין לפני שמעבירים אותה. שקלו לרכוש ציוד הובלה להגנה טובה יותר על הטלוויזיה.
  • במידה ומדובר על מסך טלוויזיה גדול במיוחד, מומלץ להשתמש ברצועות ייעודיות המשמשות לקשירה, הרמה והובלה. גם אם חבר יעזור לכם להרים ולהוביל את הטלוויזיה, רצועות כאלו יוכלו למנוע פגיעה בטלוויזיה עקב החלקה או נפילה. עגלת הובלה יכולה לסייע גם היא בהקשר זה ולהקל באופן כללי על העברת פריטים נוספים.
  • שמרו על הטלוויזיה במצב עומד כשאתם מרימים את הטלוויזיה ומובילים אותה למשאית וגם בזמן הנסיעה עצמה. אם תניחו אותה במצב שוכב אתם עלולים לפגוע בה.

אחסון טלוויזיה

  • מומלץ לאחסן את הטלוויזיה בקופסה המקורית שלה, בהנחה כמובן ששמרתם אותה. כדאי למלא סביב הטלוויזיה ניילון בועות או חומר אריזה אחר כדי להעניק לה 'ריפוד'.
  • נקו את הטלוויזיה לפני האחסון בהתאם להוראות שבמדריך למשתמש. אידיאלית, יש לעשות זאת לאחר שהגעתם עם הטלוויזיה למתחם המחסנים ואתם כעת מסדרים את הפריטים השונים במחסן להשכרה.
  • אל תניחו את הטלוויזיה שטוחה. כמו בשלב ההובלה, אינכם רוצים להציב את הטלוויזיה במצב שוכב במחסן, כדי לא לפגוע בחיווט הפנימי ובמבנה הטלוויזיה.
  • השכרת מחסן במתחם מאובטח ומתוחזק תבטיח שהטלוויזיה כמו גם יתר הציוד שלכם לא תהיה חשופה לסכנת גניבה או לנזקי מזג אוויר, מכרסמים ומזיקים.

חברת המחסן הירוק מחזיקה ברישיון לניהול מחסנים ושירותיה כוללים ביטוח תכולה. מתחם המחסנים מתוחזק באופן שוטף ונמצא תחת אבטחה 24/7. אנו מזמינים אתכם לבקר במתחם ולהתרשם ממגוון פתרונות האחסנה שלנו, החל ממחסנים גדולים המתאימים לאחסון תכולת דירות ובתים גדולים ועד מחסנים קטנים להשכרה אשר מתאימים לאחסון עד 25 קרטונים בגודל בינוני סטנדרטי, מזוודות, תיקים וכדומה. המחסן הירוק מציעה שירותי אחסון לטווח ארוך או קצר.

לפרטים נוספים, חייגו: 02-9944330 או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.