לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

לפני השכרת מחסן – 9 דברים שכדאי למסור או למכור

שירותי אחסנה - מחסן הירוקאין עוררין על כך ששירותי השכרת מחסן מספקים פתרון מצוין עבור משפחות ואנשים רבים שמרגישים כי ישנו עומס רב מדי בבית. מחסן להשכרה יכול לשרת לאחסון ביגוד עונתי, רהיטים מיותרים, פריטים שרוצים לשמור לילדים הבאים או לנכדים ועוד. עם זאת, לפני שאתם חותמים על הסכם עם חברת שירותי אחסנה, כדאי לבדוק אם יש דברים שתוכלו למסור או למכור. עלות השכרת מחסן מושפעת במידה רבה מגודל המחסן, ולכן אם תגלו שיש דברים שניתן למסור או למכור תוכלו להעריך טוב יותר בדיוק איזה גודל של מחסן להשכרה תצטרכו וכך לחסוך בהוצאות.

תהליך פינוי של חפצים מיותרים יכול להיות יעיל גם במקרה בו אתם זקוקים לשירותי אחסון תכולת דירה לתקופת מעבר בין דירות. כאמור, הדבר יכול לחסוך בעלויות השכרת המחסן וכן לחסוך לכם עבודה עם המעבר לדירה או לבית החדש.

9 דברים שכדאי למסור ,למכור או לזרוק במקום לאחסן במחסן

אמנם ייתכן בהחלט שיש פריטים שתרצו לשמור ולא למסור לצדקה או למכור, אך לרוב תוכלו להיפרד בלב שלם מהפריטים הבאים:

  1. מיכלים וקופסאות אחסון ללא מכסים תואמים – אם במטבח ו/או בחדרים אחרים בבית מעלים אבק מיכלים, קופסאות ומכסים ללא 'בני זוג', זה הזמן להיפטר מהם…
  2. ציוד מטבח ישן או שאינו בשימוש – גם במקרה זה, יתכן שהמגירות והמדפים שלכם עמוסים בציוד שאינכם משתמשים בו והוא סתם תופס מקום. אם הם עדיין שמישים, שקלו לתרום או למכור אותם.
  3. פריטים 'שחלף זמנם' בחדר האמבטיה – זרקו פריטי קוסמטיקה ותכשירים רפואיים ישנים שפג תוקפם.
  4. בגדים שלא לובשים – עברו על כל פריטי הביגוד בארון ומיינו את אלו שאתם לובשים ואלו שלא לבשתם במהלך השנה האחרונה. אם מצבם של האחרונים עדיין טוב, תרמו אותם, ואם לא, זרקו אותם. מחסנים להשכרה מהווים פתרון מעולה לאחסון ביגוד עונתי אם אין לכם מספיק אזורי אחסון בבית.
  5. ציוד משרדי ישן – בבתים רבים עדיין ניתן למצוא מכשירי פקס, למרות שרובנו איננו משתמשים עוד בפקס… פנו מן הבית את כל הציוד המשרדי שאין בו צורך ותיהנו מחלל פנוי לדברים שאתם באמת צריכים. ולא מדובר רק על מכשירים גדולים יחסית כמו פקס, אלא גם פריטים קטנים אשר מצטברים ותופסים יחד מקום.
  6. עיתונים וספרים – אם אגרתם ערימות של עיתונים ומגזינים וספרים שקראתם כבר או שעומדים ולא עלעלתם בהם בחודשים או בשנים האחרונות, הגיע הזמן להיפרד מהם. תרמו אותם לבית ספר, ספריה או מעון קשישים.
  7. כבלים וחוטי חיבור – בבתים רבים כבלים וחוטי חיבור אלקטרוניים רבים שאין בהם עוד שימוש. במקרה הטוב, הם מרוכזים בקופסה, ובמקרה הרע הם מפוזרים ברחבי הבית. במרבית המקרים בדיקה מהירה תגלה שאין ברשותכם עוד את המכשיר האלקטרוני או הטלפון להם הם מיועדים.
  8. אוכל פג תוקף – עברו על כל הפריטים במקרר, בארונות המטבח ובמזווה וזרקו את כל מה שפג תוקף.
  9. מסמכים וקבלות – שמרו רק מסמכים וקבלות שתזדקקו להם לצרכי מס.

שירותי אחסנה מקצועיים – המחסן הירוק

המחסן הירוק, חברת שירותי אחסנה מקצועית, מציעה מגוון רחב של מחסנים החל ממחסנים המתאימים למבקשים שירותי אחסון דירה או ציוד עסקי ועד מחסנים קטנים להשכרה המיועדים לאחסון עד כ-25 קרטונים בגודל בינוני, מזוודות, או תיקים.

המחסן הירוק מחזיקה ברישיון עסק לניהול מחסנים ולכן כל שירותיה כוללים ביטוח תכולה. מתחם המחסנים מתוחזק באופן שוטף למניעת נזקי מזג האוויר, מכרסמים ומזיקים ומאובטח 24/7.

לפרטים נוספים, חייגו 02-9944330 או הקליקו המחסן הירוק