לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

מחסן להשכרה – איך מחשבים את גודל המחסן?

מחסן להשכרה - איך מחשבים את גודל המחסן?אנשים פרטיים רבים וגם בעלי עסקים זקוקים לשירותי אחסנה בשביל לאחסן חפצים שונים. כאשר יש צורך במקום לאחסן בו חפצים חשובים, אחד הפתרונות הטובים והמשתלמים ביותר הוא אחסון החפצים במתחם שיש בו מחסן להשכרה. לפני שאנחנו שוכרים את המחסן, בכדי להעריך כמה יעלה לנו השירות, חשוב שנבין מה גודל המחסן שדרוש לנו, ולבדוק עלויות מול חברות שונות שמציעות שירותי אחסנה, ולהשוות מחירים. מעבר למחיר, יש להתחשב בשיקולים נוספים כמו רמת מקצועיות החברה, האם היא מחזיקה ברישיון מתאים, רמת התחזוקה והשמירה במקום, האם השירות כולל ביטוח ועוד.

שטח המחסן, ובהתאם לכך המחיר של השכרתו, מחושב לפי קוב, מידה אשר משמשת למדידת נפח. קוב אחד שווה ל-1000 ליטר או 1 מטר מעוקב. חישוב קוב נעשה על פי הנוסחה הבאה: רוחב כפול אורך כפול עומק המבנה. כך למשל, מחסן ברוחב 2 מטר, אורך 3 מטר ועמוק 4 מטר הינו מחסן של 24 קוב.

הנפח של המחסן יכול למעשה לסייע לנו להבין האם הוא יכיל את כל הדברים שאנו צריכים לאחסן . כמובן שלא נרצה לשכור מחסן רק כדי לוודא בדיעבד שהוא קטן מדי. גם מצב בו נשכיר מחסן גדול מדי, מה שיגרור הוצאות מיותרות בוודאי אינו רצוי. עוד חשוב לדעת, שלפעמים אנחנו נדרשים לשלם לא רק את עלות המחסן עצמו אלא גם את עלות הארנונה שלו.

מחסנים להשכרה –  כיצד מחושב שטח המחסן?

אם כן, מחיר מחסן להשכרה נקבע לפי הנפח של החפצים שאפשר להכניס אליו. לרוב, במתחם של מחסנים להשכרה יהיו מחסנים בעלי נפח שונה, וכדאי לחשב בצורה נכונה ומדויקת ככל הניתן מהו נפח החפצים שאנו צריכים לאחסן כעת ובמידה והדבר רלוונטי, ונצטרך להוסיף חפצים, מהו הנפח המקסימלי שנצטרך.

השכרת מחסן – למה חשוב לחשב מראש את גודל המחסן שאנחנו צריכים?

השכרת מחסן יכולה להקל מאוד את החיים שלנו. כאשר יש לנו מחסן שניתן לאחסן בו את החפצים שלנו, אנחנו יכולים להיות שקטים שהחפצים שלנו שמורים, ויש מי שדואג להם. כאמור, כדאי שנהיה מודעים מראש לגודל המחסן שאנחנו שוכרים – כי המחיר שנשלם מדי חודש על ההשכרה שלו יהיה בהתאם לגודל שלו. חשוב שנשקיע בבחירה נכונה של המחסן ונבחר מחסן שמתאים במידות שלו לצרכים שלנו ולמה שאנחנו צריכים לאחסן בו, ולשקול השכרת מחסן גדול מעט יותר במידה ויתכן ונצטרך להוסיף פריטים בעתיד. באופן טבעי, מחסן שמיועד להכיל בגדים ומספר ארגזים יהיה קטן יותר ממחסן שמיועד להכיל פריטי ריהוט גדולים מאוד כמו ארונות או פינות ישיבה.

ניתן לומר כי בדרך כלל עבור אחסון תכולת דירה של 2-3 חדרים יתאים מחסן בנפח של 16 קוב, וזאת במידה ואין רהיטים בגודל חריג או רהיטים שאינם מתפרקים. עבור אחסון דירות של 4-5 חדרים בדרך כלל יהיה צורך במחסן בנפח של 20/25 קוב. כמובן שזאת רק הערכה. ברוב המקרים, מוביל יוכל לתת הערכה מדויקת יותר לאחר העמסת החפצים במשאית.

אחסון תכולת דירה – למה כדאי לנו לאחסן את תכולת הדירה שלנו במחסן?

אחסון תכולת דירה יכול לאפשר לנו לאחסן את מרבית הרכוש שלנו והחפצים האישיים שלנו במקום אחד מרוכז לפי הצורך. יש אנשים שצריכים לאחסן חפצים בזמן שהם נמצאים בין מעברי דירות. אנשים אחרים זקוקים לאחסון כאשר נוסעים לטיול של מספר חודשים בחוץ לארץ. אחסון תכולת דירה יכול לחסוך בהוצאות, שכן עלויות השכרת מחסן הינן נמוכות יותר מעלות דמי שכירות של דירה או בית מגורים. במקום שנשכור דירה על כל העלויות המשתמעות מכך, אנחנו יכולים פשוט לשלם דמי שכירות על מחסן. השכרת מחסנים יכולה להתאים גם למי שבונה בית וכרגע, באופן זמני,  גר בבית קטן יותר. השכרת מחסן תאפשר לו לאחסן את כל החפצים שכרגע אינו יכול להשאיר בבית עד לכניסה לבית החדש. חשוב לבחור מחסן בשטח אחסון נגיש, אליו תוכלו להגיע בקלות ובנוחות.

לפרטים נוספים, חייגו: 02-9944330 או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.