לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

עוברים משרד? שירותי אחסנה יכולים להקל על המעבר וגם לחסוך לכם כסף

 

אחסון משרד

אם אתם מתכננים לעבור למשרד חדש, בתהליך תכנון המעבר כדאי לשקול שירותי אחסנה אשר יכולים לסייע למעבר נוח והתאקלמות קלה יותר במקום החדש. חברות שירותי אחסנה מקצועיות מציעות מגוון פתרונות אחסון; מחסנים גדולים וכן מחסנים קטנים להשכרה לטווח קצר או ארוך, כך שכל עסק יכול למצוא את הפתרון המתאים ביותר עבורו.

אחסון משרד

מעבר למשרד חדש יכול להיות כתוצאה מצורך בחלל גדול יותר או לחילופין הצורך לצמצם בהוצאות ולמצוא מקום קטן יותר. סיבה נוספת למעבר היא סיום חוזה השכירות ללא יכולת להאריך אותו, ולאו דווקא אילוץ שקשור למצב העסק. בכל אחד מהתרחישים הבאים השכרת מחסן יכולה במקרים רבים לשרת את העסק.

מעבר למשרד גדול יותר הוא הצעד הנכון במידה ופעילות העסק מתרחבת ויש צורך במרחב נוסף לעמדות עבודה, עמדות קבלת קהל וכדומה. לעומת זאת, השכרת נכס מסחרי גדול יותר לצורך אחסון מלאי או ציוד אינה בהכרח צעד חכם כלכלית. עלויות השכירות של נכסים מסחריים כמו גם עלויות הארנונה הינן משמעותיות ויכולות להוות עול כלכלי כבד על העסק. לרוב, ההוצאה עבור מחסן להשכרה תהיה נמוכה הרבה יותר, ולכן שימוש בשירותי אחסון ישתלם יותר לעסק. שירותים כגון אחסון ארכיב יאפשרו אחסון מסמכים שלא נזדקקים אליהם בזמינות גבוהה במקום מאובטח ומתוחזק במקום באחד מחדרי המשרד, אותו ניתן לנצל להוספת עמדות עבודה המייצרות רווח עבור העסק.

מן הדברים לעיל ברור מדוע גם מעבר למשרד קטן יותר יכול להיות צעד חכם כלכלית אם כיום העסק נמצא בחלל גדול מדי או יש צורך לצמצם בהוצאות מסיבות אחרות. מחסנים להשכרה יכולים לשרת לאחסון צרכי משרד ומסמכים במגוון תחומי עיסוק דוגמת משרדי עורכי דין, הנהלת חשבונות ופיננסים, אדריכלות, רופאים, משרדי מכירות ועוד.

כאמור, גם אם המעבר אינו עקב הרחבת העסק או צמצום ההוצאות, אלא עקב סיום חוזה שכירות או רצון לעבור לאזור אחר, שירותי אחסנה יכולים לסייע בתקופת המעבר. באופן טבעי, במידה ויש צורך באחסון כל תכולת המשרד עד למעבר למשרד החדש יהיה צורך במחסן גדול יחסית שכן יהיה צורך גם באחסון פריטים גדולים כמו רהיטים. זאת לעומת אחסון מספר פריטים, תיקיות ומסמכים אם רוצים ראשית להעביר רהיטים ודברים הכרחיים להמשכיות פעילות העסק, ולאחר מכן לסדר את הדברים שאינם הכרחיים בשלב ראשון.

שירותי אחסנה – מה חשוב לבדוק לפני השכרת מחסן

בין אם אתם זקוקים לשירותי אחסון תכולת משרד אותם ניתן להקביל במובנים רבים לשירותי אחסון תכולת דירה, או לשירותי אחסון מסמכים ופריטים קטנים אחרים, יש הרבה מן המשותף בין השיקולים בבחירת מחסן להשכרה לצרכים עסקיים ולצרכים פרטיים. הדבר נכון במיוחד אם מדובר באחסון משרד ללא צורך בשירותים לוגיסטיים נלווים או צרכים מיוחדים כמו מחסנים עם בקרת אקלים.

חשוב לוודא שמדובר על חברת שירותי אחסנה מקצועית אשר מחזיקה ברישיון לניהול מחסנים ולכן שירותיה כוללים ביטוח תכולה. מומלץ לבקר במתחם המחסנים בכדי להתרשם מרמת התחזוקה והאבטחה במקום. בסופו של יום, המטרה היא לשמור על המסמכים והציוד שלכם באופן הטוב ביותר, הן מבחינת הגנה מפני גניבות, והן מבחינת שמירה עליהם במצב תקין.

 

לפרטים נוספים, חייגו: 02-9944330 או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.