לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

פתרונות אחסון לבית קטן

אחסון תכולת דירה

אחד האתגרים העומדים בפני רבים מאיתנו, ובייחוד בבתים קטנים, הוא מחסור בשטחי אחסון. בהנחה שמעבר לבית גדול יותר אינה אופציה, ישנן שתי אפשרויות: למצוא פתרונות אחסון יצירתיים בתוך חלל הבית, או להשתמש בפתרונות אחסון חיצוניים דוגמת שירותי אחסנה מקצועיים.

פתרונות אחסון בבית

בבית קטן חשוב לנצל באופן מיטבי וחכם את החלל שעומד ברשותנו, כך שמצד אחד נקבל מענה לצרכי האחסון שלנו, אך מצד שני לא נרגיש כאילו אנו חיים במחסן צפוף. מרחב המחיה צריך להיות מזמין. בסופו של יום, הבית הוא המקום אליו אנו מגיעים בסוף היום ורוצים להרגיש בו נוח ונעים.

להלן כמה רעיונות לניצול חללים שונים לאחסון:

  • אחסון מתחת למיטה – מיטה עם ארגז מצעים מאפשרת אחסון פריטים שונים מתחת למיטה, ולאו דווקא מצעים. נצלו את השטח לפי הצרכים שלכם. גם אם אין ברשותכם מיטה עם ארגז מצעים, אך יש חלל גבוה מספיק בין המיטה והרצפה, ניתן כיום לקנות ארגזי פלסטיק גדולים לאחסון שיעשו את העבודה לא פחות טוב.
  • מדפים – הרבה פעמים אנו נוטים לשכוח שאפשר לנצל גם את הקירות ואת הגובה שלהם. מדפים יכולים לשמש לאחסון פריטים דקורטיביים, ספרים ועוד. אם ברשותכם חפצים שאינם בשימוש תדיר, אחסנו אותם במדפים עליונים.
  • מעל לארון ומתחת למדרגות – השטח שבין הארון ובין התקרה הוא שטח 'מת' שבהחלט ניתן לנצל אותו לאחסון. כדאי לאחסן בקופסאות יפות, כדי שלא ליצור מראה מבולגן. ישנם בתים בהם מדרגות פנימיות, והשטח שתחתיהן יכול גם הוא להיות מנוצל לאחסון.
  • פתרונות תליה למטבח – אם שטח ארונות המטבח לא מספיק, תוכלו למצוא כיום פתרונות תליה לסירים, מחבתות, כלי ששת ועוד, מה שיעזור גם להותיר את השיש פנוי ונוח לעבודה.
  • פתרונות לחלוקת וסידור מגירות – לא פעם נוצר בלאגן בארון הבגדים או במגירות שבארונות המטבח ודברים פשוט זרוקים אלו על פני אלו. מצב כזה פעמים רבות מביא לכך שאנו לא מנצלים באופן מיטבי גם את החללים שברשותנו. כדאי להשקיע ברכישת קופסאות ומגשיות שמיועדות לארגון ביגוד, תכשיטים, סכו"ם וכלי בית כדי לשמור על סדר בארונות ולנצל אותם בצורה הטובה ביותר. תתפלאו לגלות כמה מקום יתפנה לכם בזכות זאת.

השכרת מחסן

לעיתים עם כל הרצון הטוב, פשוט אין מספיק מקום בבית לכל החפצים והציוד, ויש דברים שלא תרצו לזרוק, למכור או להעביר הלאה. פתרון מתאים במקרה כזה הוא השכרת מחסן מחברת אחסנה מקצועית שיענה על הצרכים שלכם מבחינת הגודל שלו, המיקום וכו'. חברות אחסנה מקצועיות מציעות מגוון רחב של מחסנים להשכרה, כך שכל אחד יכול למצוא את המחסן המתאים ביותר עבורו.

עלות השכרת מחסן תלויה בין היתר בגודל המחסן, ובמידה ואתם צריכים מחסן לשמירה על מספר קטן יחסית של פריטים ולא אחסון תכולת דירה, העלות החודשית לא תהיה גבוהה במיוחד. משפחות רבות כבר גילו את היתרונות של מחסנים קטנים להשכרה שמאפשרים אחסון של פריטים שאינם בשימוש יומיומי ופינוי חלל בבית.

המחסן הירוק – מחסנים להשכרה

המחסן הירוק הינה חברת שירותי אחסנה מקצועית המציעה מחסנים להשכרה 5 דקות מירושלים לטווח קצר או ארוך. המחסנים נמצאים במתחם אשר מתוחזק באופן שוטף ותחת שמירה 24/7, ושירותי האחסון כוללים ביטוח תכולה.

לפרטים נוספים, חייגו 02-9944330 או הקליקו המחסן הירוק