לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

שירותי אחסנה מותאמים אישית – המחסן הירוק

מחסנים להשכרה בירושליםאם אתם מחפשים מחסן להשכרה, חשוב לוודא כי תבחרו במחסן אשר עונה באופן מיטבי על הצרכים שלכם ובמחיר משתלם. בחירת מחסן בלתי מתאים יכולה להוביל לעוגמת נפש כאשר תגלו כי חפציכם לא נשמרו במצב בו אוחסנו. בנוסף, השכרת מחסן גדול מדי תגרור הוצאות מיותרות.

שירותי אחסנה מותאמים אישית

המחסן הירוק מספק מגוון שירותי אחסנה מותאמים אישית למשפחות אשר מעוניינות בשירותים כמו אחסון תכולת דירה לטווח ארוך, לסטודנטים המעוניינים בשירותי אחסון דירה לטווח קצר בתקופת מעבר בין דירות, מחסנים קטנים לאחסון מספר פריטים, שירותי אחסנה לבתי עסק ומשרדים הזקוקים למחסנים ועוד.

המחסן הירוק, חברת שירותי אחסנה מקצועית, מציעה מגוון רחב של מחסנים הנבדלים בסוג המחסן, בגודל ובמיקום. נציגי המחסן הירוק מעניקים ייעוץ אישי ללקוחות במטרה לאפשר להם ליהנות מהמחסן המתאים ביותר עבורם ואף מציעים פתרונות אחסנה יצירתיים לניצול מקסימלי של שטח המחסן, מה שמתבטא פעמים רבות בהפחתת עלויות עבור הלקוח.

סוגי מחסנים להשכרה

המחסן הירוק מחזיקה סוגים שונים של מחסנים להשכרה ביניהם יחידות לאחסון תכולת דירה, יחידות ייעודיות לאחסון מספר חפצים בלבד וכן מכולות להשכרה (קונטיינרים). בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם תוכלו לבחור את סוג המחסן המתאים לכם. נציגי המחסן הירוק ישמחו לייעץ לכם איזה סוג מחסן מתאים ביותר עבורכם, בהתאם לציוד אותו אתם מעוניינים לאחסן, סוג הציוד ונפחו הכולל.

גודל המחסן

גודל המחסן הינו אחד הפרמטרים שישפיעו על העלות החודשית של שירותי אחסנה. לכן, חשוב לוודא כי תשכרו מחסן בגודל המתאים ביותר ונצלו אותו באופן מיטבי. ערכו רשימה מסודרת של כל הציוד שאתם מבקשים לאחסן. התייעצו במידת הצורך עם נציגי שירותי אחסנה מקצועיים בנוגע לאפשרויות סידור הציוד במחסן. לדוגמה, כיצד מומלץ לאחסן את הפריטים השונים? האם ניתן להעמיד חלק מהדברים אלו על גבי אלו ובכך לחסוך מקום?

מיקום המחסן

לפני השכרת מחסן, בדקו מול החברה מהם מיקומי המחסנים הפנויים. לעיתים מיקום המחסן יכול להשפיע על עלות ההשכרה חודשית גם הוא, בהתאם למידת הנגישות. במידה ואתם מעוניינים בשירותי אחסון לטווח ארוך עקב רילוקיישן, כלומר לא תזדקקו לגישה לציוד במשך תקופה ארוכה, שקלו השכרת מחסן בקומה גבוהה שעלות השכרתו תהיה נמוכה יותר לעומת מחסן בקומת קרקע אליו ניתן לגשת באופן עצמאי.

פתרונות אחסנה יצירתיים

המחסן הירוק מציעה פתרונות אחסנה יצירתיים אשר יכולים לסייע לכם לנצל באופן מקסימלי את שטח המחסן ובכך לחסוך בעלויות. לדוגמה, בניית מדפים או מתלים מותאמים אישית תסייע בניצול מיטבי של שטח המחסן.

המחסן הירוק מזמינה אתכם להגיע למתחם המחסנים, להתרשם מן האפשרויות השונות ולקבל ייעוץ לגבי שירותי האחסנה המתאימים ביותר עבורכם. לתיאום, חייגו 02-9944330 או הקליקו מחסנים להשכרה בירושלים