לקבלת הצעת מחיר:

02-9944330
 

שכרתם מחסן וצריכים להעביר אליו את הציוד שלכם? בעד ונגד שירותי הובלות

אחסון תכולת דירה

הסתייעות בשירותי הובלות מקצועיים יכולה להוריד הרבה מהמתח שכרוך בהובלת הציוד שלכם למחסן, בייחוד אם מדובר על שירותי אחסון תכולת דירה ולא רק מספר ארגזים. עם זאת, ישנם מקרים בהם תוכלו לעשות זאת בעצמכם. כדי להגיע למסקנה מה האופציה הנכונה עבורכם, המחסן הירוק, חברת שירותי אחסנה, ריכזה עבורכם את היתרונות והחסרונות שבהסתייעות בשירותי הובלה מקצועיים.

יתרונות שירותי הובלות ציוד למחסן

  • מינימום מאמץ פיזי ומתח נפשי – נשיאת ארגזים ורהיטים מהבית למשאית או טנדר ולאחר מכן לתוך מחסן להשכרה ללא ספק תצריך מאמץ פיזי בלתי מבוטל. שירותי הובלות יחסכו מכם את המאמץ הפיזי והאנרגיה הכרוכים בתהליך ההובלה.
  • כוח אדם וציוד – אין זה ריאלי לבצע הובלת תכולת דירה על ידי בן אדם אחד, ולא תמיד קל לרתום לעזרה בני משפחה ו/או חברים. חברת הובלות תספק פתרון במקרה כזה. בנוסף, חברה מקצועית תחזיק בכל הציוד והאביזרים הדרושים להובלת כל הציוד.
  • ניסיון – לצוות מקצועי הידע הדרוש בכל הנוגע לדרך הנכונה להוביל ולפרוק פריטים שונים ולהבטיח שמירה מיטבית על הציוד. בנוסף, תכנון נכון יכול לחסוך נסיעות מיותרות ולהוביל את כל הציוד בנסיעה אחת, ובכך לחסוך זמן ועלויות.

חסרונות שירותי הובלות

  • השקעה כספית – אמנם השכרת מחסן אינה יקרה יחסית, אך לעיתים היא נדרשת עקב מעבר לדירה או בית חדש, כך שאתם עומדים כעת בפני הוצאה חודשית בלתי מבוטלת, ובוודאי אם תהליך המעבר כלל גם רכישת ריהוט חדש והוצאות נוספות. במקרים כאלו לא פעם חושבים פעמיים באשר לשירותי הובלות מקצועיים. אם יש ברשותך או ברשות חבר רכב גדול שיכול לשמש להובלה ובני משפחה ו/או חברים שמוכנים לעזור, אולי כדאי לשקול הובלת הציוד בעצמכם, ובוודאי אם לא מדובר על הובלה לצורך אחסון דירה שלמה.
  • שמירה על הרכוש – כאמור, מצד אחד, כוח אדם מקצועי ומנוסה יכול להבטיח שמירה על הרכוש באופן הטוב ביותר, אך לעיתים למרבה הצער דווקא צוות ההובלות, שאינו קשור רגשית לציוד עלול להביא לפגיעה בציוד עקב חוסר זהירות, רצון להזדרז בעבודה וכו'.
  • הימנעות מרמאות – למרבה הצער, קיימים מקרים בהם חברות הובלות מנצלות את התמימות או חוסר הידע של הלקוחות, מפריזות במחירים, דורשות מחיר נוסף במעמד ההובלה וכו'. לכן, חשוב להשוות בין חברות שונות, לקרוא חוות דעת של לקוחות וקדמים וכו' כדי להקטין עד כמה שניתן את הסיכוי 'ליפול בפח'.

מחסנים להשכרה – המחסן הירוק

המחסן הירוק, חברת שירותי אחסנה מקצועית, מציעה מגוון רחב של מחסנים להשכרה בגדלים שונים, לטווח קצר או ארוך. חשוב לציין כי המחסן הירוק מחזיקה ברישיון עסק לניהול מחסנים ושירותיה כוללים ביטוח תכולה. מתחם המחסנים מתוחזק ומאובטח 24/7, וצוות המחסן הירוק ישמח להסביר לכם על מגוון פתרונות האחסון ולבחור את הפתרון הטוב ביותר עבורכם, ביניהם מחסנים קטנים להשכרה המיועדים לאחסון כ-25 קרטונים, מזוודות, תיקים וכדומה., ומחסנים בגדלים שונים שבין 10 ועד 40 קוב. המחסנים נמצאים במתחם נגיש המקל על תהליך פריקת הציוד וסידורו במחסן.

לפרטים נוספים, חייגו 02-9944330 או הקליקו המחסן הירוק