חשיבות אחסון ציוד לפני החופש הגדול

משפחות בכל רחבי המדינה חוות היום קצת יותר בלגן וחרדות. לאחר סגר הקורונה, שהשבית את בתי הספר, ולאחר שלא מעט מוסדות חינוך נאלצו, לאחר שהסגר כבר נפתח, לשלוח את התלמידים הביתה – מגיעה לה חופשת הקיץ הארוכה.

כמו רוב ההורים, גם אתם בוודאי מתחבטים מה לעשות עם הילדים שהשגרה שלהם משובשת כבר חודשים ארוכים? בני הנוער משתגעים מזה שהם נתקעים בבית עם ההורים, וילדים צעירים מטפסים על הקירות, ואחרים חוששים מפני מה שטומן בחובו העתיד בעיקר כשההורים מחוץ לבית, בעבודה או חלילה מובטלים.

גם אותם הורים שנהנים מאוד להסתובב עם הילדים שלהם, מסוגלים להתמודד עם מספר מסוים של שעות משפחה לפני שהם מתחילים להילחץ. אין מה לעשות, טוענים המומחים, זו חוויית הורות שכולם מנסים להסתגל אליה. פשוט עשו כמיטב יכולתכם עד שנגיף הקורונה יעבור או עד שהילדים יחזרו ללמוד. בינתיים עדיף להתגמש ולשחרר קצת את מושכות אסטרטגיית ההורות שלכם.

במקום לקבוע כללים נוקשים, מציעים יודעי דבר, שבו עם הילדים וקבעו יחד כיצד יעבירו את הימים הבאים כמו: זמן חופשי, וזמנים לקריאה, לשיעורי בית, לארוחות, לשינה, ואפילו זמנים לארגון ולסידור כל החפצים בבית. הזדמנות נהדרת ולהיפטר מכול מה שלא השתמשתם בו בשנה האחרונה, התלת-אופן, חפצי נוי ילדותיים מדי וכדומה. לבחור מה יישאר על המדף, מה ילך לאחסון ומה יעבור הלאה לחברים או לפח האשפה.

הפעם נתרכז באפשרויות אחסון המאפשרות לאנשים לשמור על פריטים חשובים מבלי לצופף את הבית ומבלי להיאלץ לוותר עליהם מפאת חוסר מקום.

שירותי אחסון לכול דורש

הטרנד הפופולרי ביותר בשנים האחרונות להתמודדות עם פריטים, חפצים או ציוד יקר (ללב או לכיס), שאין להם מקום בבית או במשרד, הוא השכרת מחסן מחברה המתמחה במתן שירותי אחסון באיכות גבוהה לכול דורש.

בין אם מדובר במכולות להשכרה לצורך אחסון תכולת דירה או לצורך אחסון מכונית שבעליה נמצא תקופה מסוימת בחו״ל. חברות מקצועיות אלה מספקות ללקוחות את היכולת לאחסן כל דבר בקלות ולהרוויח שקט נפשי בידיעה שהפריטים היקרים שלהם שמורים ומוגנים היטב.

יחידת אחסון היא הפתרון המאפשר לכם לסלק את הבלגן וליהנות מחדרים מאווררים ונוחים יותר בבית או בעסק. בין אם אתם זקוקים לאחסון לטווח קצר או אחסון לטווח ארוך, יחידה גדולה או קטנה – תמיד תוכלו למצוא אחסון המותאם לצרכים האישיים שלכם.

 

בחירה מושכלת בחברת האחסון

כשאתם מחפשים פתרון שיאפשר לכם לאחסן את תכולת הדירה שלכם, או את השידה העתיקה שסבתא הורישה לכם, חפשו מתקן אחסון אשר מציע יתרונות חשובים, כגון:

 • גדלים שונים של יחידות אחסון, מהקטן ביותר ועד לגדול במיוחד, כדי לתת מענה הולם על הצרכים הייחודיים של הלקוחות. לדוגמה:
  • לקוח המחפש אחסון לאופנוע הענתיקה שלו עד שיוכל לשפץ אותו ולהשתמש בו.
  • לעומת לקוח המחפש מתקן המיועד לאחסון דירות, בגין לוקיישן בחו״ל או בגלל מעבר בין דירות.

 • גישה נוחה למשאיות גדולות הנושאות את תכולת הדירה כולה.

 • אבטחת הייטק עם גישה מגודרת ושמירה אלקטרונית.

 • פעילויות תחזוקה למניעת תנועה של מכרסמים או עובש שעלולים להרוס את הפריטים המאוחסנים במתקן.

 • בקרת אקלים מלאה למניעת חדירת מים, פריצת אש וכדומה.

 • מערכת חשבונאות מקוונת.

 • אפשרויות לחיוב ולתשלום הניתנות להתאמה אישית.

 • יחידות אחסון עם תקרות גבוהות, לתמרון נוח במקרה הצורך.

 • גישה חופשית ליחידת האחסון שלכם בכול ימות השנה.

 • נוכחות של מנהלי האתר בכל ימי העבודה בשבוע כדי להבטיח פתרון
  בעיות בזמן, ללא עמלות בלתי צפויות או נסתרות וללא חוזה מורכב.

אמינות מתקן האחסון

בחרו בחברת אחסון שמעריכה אתכם כלקוחות ועושה ככול יכולתה כדי לספק לכם חוויה נעימה וטובה ותחושה של אמינות.

מנהלי מתקן אחסון מקצועיים הנמצאים באתר כשאתם מגיעים למקום, או מספקים לכם מענה בכול עת שאתם מתקשרים (בין אם בטלפון ובין אם בהודעת SMS) – מבטיחים שאכן מתקן האחסון יספק לכם את החוויה הטובה ביותר האפשרית.

בחרו בחברה אשר:

 • זמינה לכם בשעות העבודה כדי לענות על שאלות שמטרידות אתכם או על חששות שהתעוררו בלבכם.
 • חברה שמציעה את אמצעי האבטחה הנוחים ביותר מתוך ידיעה שחפצי הערך של כל אחד מהלקוחות צריכים לקבל טיפול אכפתי ומיומן.
 • חברה שמסייעת לכם להשיג את פתרונות האחסון הבטוחים והמאובטחים לפי הצרכים שלכם.

כך תוכלו לסמוך על כך שבחרתם במתקן אחסון מאובטח עם השירות האדיב והמקצועי הטוב ביותר לרכוש שלכם.

בדיקת מחירים

לפני שאתם בוחרים בחברת האחסון מומלץ לערוך סקר שוק. למרבה המזל היום, בעידן האינטרנט, קל מאוד לערוך השוואת מחירים מבלי שתצטרכו לצאת מהבית ולנסוע ממקום למקום. בלחיצת עכבר תשיגו את כל הנתונים הנדרשים.

באמצעות סקר שוק והשוואת מחירים תוכלו להבטיח שמתקן האחסון אכן מציע לכם אפשרויות אחסון איכותיות ובמחירים סבירים, בהשוואה למחירים התחרותיים ביותר באזור.

וחזרה לילדים בחופש הגדול

אז הצלחתם לגייס את הילדים לעשיית סדר, פיניתם חפצים, אחסנתם את הכול במקום, ומה עכשיו? מה עושים עם המשך ימי החופשה? מתבטלים?

אולי תשמחו לשמוע על ההמלצה של פסיכולוגים בימינו היא: ״הניחו לילדים להשתעמם בחופש הגדול!״

התפקיד שלכם כהורים, טוענים אנשי מקצוע אלה, היא להכין את הילדים למלא את מקומם בחברה. להיות מבוגר פירושו להעסיק את עצמך ולמלא את שעות הפנאי שלך באופן שיגרום לך אושר. אבל, כאשר ההורים מבלים את כל זמנם במציאת פעילויות שיבדרו את הילד שלהם בזמנם הפנוי, הילד לעולם לא ילמד לעשות זאת למען עצמו.

זכרו: היכולת להשתעמם יכולה להיות הישג התפתחותי עבור הילד, ושעמום הוא קריטי לפיתוח ׳גירוי פנימי׳, המאפשר התפתחות של יצירתיות אמתית.

 

Call Now Button
דילוג לתוכן