התשובות לכל השאלות החשובות

חברת המחסן הירוק מציעה מגוון מחסנים להשכרה בגדלים שונים בירושלים, בתל אביב ובמושבים. החברה מובילה את תחום האחסון ומציעה מעטפת שירותים רחבה ופתרונות מקצועיים לכל דרישה ולכל צרכי הלקוחות. לפניכם מספר שאלות נפוצות שלקוחות מרבים לשאול אותנו ותשובות לכל שאלה. נשמח לסייע גם לכם לבחור מחסן אישי במיקום מרכזי ובמחיר אטרקטיבי ללא תחרות.

חברת המחסן הירוק מתמחה במגוון פתרונות אחסון במרכזי הערים ובמושבים, החברה מובילה את התחום ומציעה מחסנים להשכרה בירושלים, בתל אביב ועוד. שירותי האחסון של המחסן הירוק מיועדים לכל הלקוחות ולכל תקופת אחסנה. בין השאר החברה מציעה את שירותי האחסון הבאים:

  • אחסון תכולת דירה לטווח קצר או ארוך.
  • אחסון רהיטים בתנאים אופטימליים ובמקום מוגן ומאובטח.
  • אחסון כלי עבודה וציוד לעסקים ובעלי מקצוע.
  • אחסון משרדים לטווח ארוך או קצר.
  • אחסון כלי רכב ואופנועים במתקן מאובטח מסביב לשעון.
  • אחסון ארכיב למשרדים וגופים ממשלתיים.
  • שירות מחסן אישי.

כדי להקל על לקוחות החברה אנו מציעים מחירון קבוע לפי נפח או תקופת השכרה. מחירון השכרת מחסנים בתל אביב שונה ממחירון המחסנים שלנו בירושלים. בתל אביב אנו גובים מחיר לפי מטר מעוקב, בירושלים המחיר נקבע לפי חודש.

כל לקוח הזקוק למחסן להשכרה מקבל מחיר משתלם ומותאם אישית לצרכי האחסון שלו, יש הנחה משמעותית במחירי האחסון לתקופות ממושכות, במתקן האחסון שלנו בירושלים יש מחיר מוזל למחסנים בקומה שנייה המתאימים בעיקר לאחסון לטווח הארוך.

חברת המחסן הירוק משקיעה משאבים עצומים בתכנון מתקני האחסון שלה, כל המתקנים שלנו מאובטחים 24/7. מתקני האחסון שלנו ממוגנים היטב באמצעות מצלמות במעגל סגור, מערכת אזעקה המחוברת למוקד שמירה וסיור ומאבטחים.

כל לקוח מקבל מנעול חדש למחסן האישי שלו, המפתח נשאר בבעלותו. המחסנים עמידים וחזקים, הכניסה למתקן מאובטחת באמצעי מיגון מתקדמים, במחסנים עם חלון מותקנים סורגים מפלדה מגולוונת.

במחסן הירוק מגוון מחסנים להשכרה לטווח קצר וארוך, ניתן לשכור מחסנים בקומת קרקע עם דלת מרווחת וגישה נוחה עד לפתח המחסן. בתקופת ההשכרה הלקוח רשאי להגיע למקום בכל שעה ויום, לרשותו מפתח למחסן ואין כל מגבלה על כמות הביקורים במקום. ניתן להגיע למחסן כדי להוציא חפצים שונים או לאחסן חפצים נוספים, לכן השירות מתאים גם לבעלי מקצוע המעוניינים לאחסן במקום בטוח ומוגן כלי עבודה, סחורות, ציוד וכדומה.

חברת המחסן הירוק מציבה סטנדרטים חדשים ומחייבים בענף האחסון, המחיר שלנו כולל ביטוח תכולה עד 5,000 ₪. במידת הצורך הלקוח מוזמן לרכוש ביטוח תכולה באופן פרטי או על ידי נציגי השירות של המחסן הירוק.

אנו מציעים מחסנים להשכרה במיקומים מרכזיים ואטרקטיביים לכל תקופה, בהתאמה מושלמת לצרכי הלקוח. ניתן לשכור אצלנו מחסנים לטווח קצר של ימים ספורים ועד לטווח ארוך של חודשים ואפילו שנים. אין כל מגבלה על תקופת השכרת המחסן, בתום החוזה ניתן לחדש אותו, בדיוק כפי ששוכרים דירת מגורים או משרד.

בחברת המחסן הירוק מתמקדים בשירותי אחסון לטווח קצר וארוך, הלקוח יכול להוביל חפצים לאחסון במחסן שלו ברכבו הפרטי, ברכב מסחרי או באמצעות חברת הובלות. ניתן לקבל אצלנו פתרונות לוגיסטיים לשינוע והובלה בתוספת מחיר ובהתאם לצורך, אך אין כל חובה להזמין אצלנו שירותי הובלה.

השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם:

להזמנת שירותי אחסון התקשרו עכשיו או השאירו הודעה באתר!