מחפשים פתרון עבור אחסון תכולת דירה?

חברת המחסן הירוק מתמחה בפתרונות אחסנה מתקדמים באיכות גבוהה ובמחירים המשתלמים בארץ. המומחיות שלנו היא אחסנת תכולת דירה, ניתן לאחסן קרטונים בודדים, תכולת יחיד ותכולה של דירה גדולה בת 4 חדרים ולמעלה מכך. אנו מציעים במתקני האחסון שלנו מגוון מחסנים להשכרה, כל המחסנים אטומים למים ומבודדים קור וחום, אנו מתחייבים לתנאי אחסון אופטימליים.

שירות אחסון חפצים ותכולת דירות בהתאמה לצרכי הלקוח

כחברת אחסון מובילה אנו מתמחים בפתרונות גמישים ויצירתיים לבעלי דירות ולמשרדים הזקוקים לשטח אחסנה במקום מוגן, מאובטח ומתוחזק היטב. בין השאר אנו מציעים פתרונות אחסון חפצים לטווח ארוך וקצר במיקומים אטרקטיביים בתל אביב, במושבים ובסמוך לירושלים. הנכם מוזמנים לבקר במתחמי האחסון שלנו כדי להתרשם מהמתקנים ומאיכות השירות שאנו מציעים.

 

כל לקוח זוכה לייעוץ מקצועי ולהסברים מפורטים על מנת לסייע לו לקבל החלטה נכונה ומשתלמת היכן לאחסן את חפציו, איזה גודל מחסן מתאים עבורו וכיצד לאחסן את הפריטים השונים. הצוות שלנו בעל תודעת שירות גבוהה, והלקוח זוכה לפתרון גמיש ומותאם אישית לצרכיו הייחודיים.

חברת המחסן הירוק מספקת מעטפת שירותים רחבה ומקיפה לכל צרכי האחסון, בין השאר אנו מתמחים בפתרונות האחסון הבאים:

 • אחסון חפצים לטווח קצר וארוך בתנאים אופטימליים ובמחיר ללא תחרות.
 • מיקומים מרכזיים ואטרקטיביים ברחבי הארץ.
 • אחסון דירה לכל תקופת זמן ולכל מטרה.
 • אחסון משרדים לטווח קצר וארוך במחסן מוגן ועמיד.
 • אחסון רהיטים בתנאים מבוקרים.
 • שירות מחסן אישי למשרדים קטנים וללקוחות פרטיים.

פתרונות אחסון בסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ

כחברה חדשנית ומובילה בתחום האחסון אנו משקיעים משאבים עצומים בתכנון המתקנים שלנו, בהקמתם ובתחזוקתם. כל לקוח הזקוק לשירותי אחסון תכולת דירה מוזמן לשכור מחסן אישי בגודל המתאים עבורו, אנו מציעים מחסנים בגודל S המתאימים לאחסנת עד 40 קרטונים (לא מתאים לאחסון מיטות ורהיטים גדולים), ומחסנים גדולים (XXL) בהם ניתן לאחסן תכולה מלאה של בית גדול עם פריטי ריהוט רבים, מוצרי חשמל וכדומה.

חברת המחסן הירוק מציעה סטנדרטים חדשים ומחייבים בעולם האחסון בישראל. אנו פועלים לפי סטנדרטים בינלאומיים ומחויבים לשירות מקצועי ואיכותי, לפתרונות מיגון אפקטיביים ולתנאי אחסון אופטימליים על מנת להבטיח את תקינות החפצים במחסנים.

כדאי לדעת כי מתחמי האחסנה שלנו בירושלים, בתל אביב ובמושבים מנוהלים על ידי צוות מקצועי ומנוסה, כל המקומות מתוחזקים היטב, עוברים ניקיון שוטף והדברות נגד מכרסמים ומזיקים שונים. כמו כן, מתקני האחסון שלנו מאובטחים 24/7, בכל המתחמים יש מצלמות במעגל סגור ומערכת אזעקה משוכללת המחוברת למוקד שמירה ואבטחה.

יתרונות שירותי האחסון של המחסן הירוק

אחסון תכולת דירה וחפצים במתקני האחסון שלנו מבטיחים עבורכם את היתרונות הבאים:

 • מיקומים מרכזיים ואסטרטגיים.
 • מחסן אישי לכל לקוח בהתאם לצרכיו ונפח האחסון הנדרש עבורו.
 • שירותים לוגיסטיים במקום כמו הרמה, הנפה ושינוע.
 • כל לקוח מקבל מנעול חדש ומפתח בלעדי הנשאר אצלו.
 • מחירים אטרקטיביים בכל מתקני האחסון שלנו.
 • ביטוח תכולה חינם כלול במחיר, ניתן להרחיב את הכיסוי בהתאם לצורך

מה אפשר לאחסן?

מתקני האחסון שלנו הוקמו במטרה לספק מענה יעיל לצרכי כל הלקוחות, לרבות בעלי דירות ומשרדים, חברות בנייה, בעלי מקצוע, יבואנים וכיוצא בזה. לקוח המעוניין במחסן אישי לאחסנת תכולת דירתו יכול להחליט איזה חפצים ברצונו לשמור במקום. עם זאת, אנו לא ממליצים לאחסן תכשיטים וחפצים יקרי ערך, ואין לאחסן מוצרי מזון פתוחים, חומרים נפיצים ומתלקחים וחפצים העלולים לסכן את תכולת הדירה ותכולת לקוחות אחרים.

להזמנת שירות מחסן אישי ולפתרונות אחסון תכולת דירה, התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר. אנו נחזור אליכם עם כל המידע הנחוץ עבורכם ונסייע לכם לקבל החלטה נכונה וליהנות ממחיר אטרקטיבי ומפתרונות האחסון המתקדמים והבטיחותיים ביותר בארץ.

השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם:

למידע נוסף ולהצעת מחיר לשירותי אחסון חפצים לטווח ארוך או קצר צרו קשר עוד היום!

Call Now Button
דילוג לתוכן