הסניפים שלנו

חברת המחסן הירוק גאה להציע ללקוחותיה שירותי אחסון בפריסה ארצית רחבה. החברה החלה את דרכה בקיבוץ קרית ענבים הנמצא במיקום אסטרטגי ובמרחק נסיעה קצרה, כ-15 דקות בלבד, מירושלים. לאור הצלחה החברה ובעקבות דרישת הלקוחות החלטנו על הקמת סניפים חדשים למחסן הירוק. בין השאר הקמנו את סניף תל אביב בפלורנטין, במרכז העיר.

כחברה המובילה בישראל בתחום שירותי אחסנה אנו מציעים מענה מקצועי ופתרון איכותי וחדשני לכל לקוח. הצוות המנוסה שלנו מסייע לכם לקבל החלטה נכונה ולבחור בפתרון האחסון המתאים ביותר עבורכם. כמו כן, אנו מציעים פתרונות אחסון עם אבטחה מסביב לשעון במושבים שונים ברחבי המדינה, כל זאת ועוד תוך העלאת הסטנדרטים הנהוגים בתחום האחסון.

מחסנים להשכרה בירושלים, בתל אביב ובמושבים

פתרונות אחסון של המחסן הירוק מיועדים לכל סוגי הלקוחות, לכל מטרה ולכל דרישה. במתחמי האחסון שלנו כל לקוח זוכה למחסן אישי בהתאם לגודל הנדרש עבורו. ניתן לשכור מחסן לטווח קצר או ארוך, החל מימים בודדים ועד חודשים ואפילו שנים. אנו מציעים מחסנים להשכרה בירושלים, מכולות להשכרה ומחסנים מאובטחים ואטומים במרכז תל אביב ובמושבים.

פתרונות האחסנה שלנו מקיפים וכוללים בין השאר את שירותי האחסון הבאים:

  • אחסון תכולת דירה– השירות מיועד ללקוחות פרטיים הזקוקים לפתרון מקצועי, איכותי ובטיחותי. הלקוח מקבל מחסן אישי עם מפתח וגישה מלאה לציוד ולמחסן מסביב לשעון, כל ימות השנה. ניתן לאחסן את תכולת הדירה לתקופה קצרה במהלך מעבר בין דירות, לתקופת השיפוצים, כאשר יוצאים לטיול ארוך ומשכירים את הנכס ולישראלים המתכננים ללמוד או לעבוד בחו"ל.
  • שירות מחסן אישי– פתרון אחסון חפצים לטווח ארוך או קצר, החל מפריטים בודדים כמו רהיטים, מוצרי חשמל וקרטונים עם ציוד אישי ועד לאחסון תכולה מלאה של הבית.
  • אחסון משרדים– אנו מתמחים בפתרונות של אחסון ציוד ותכולת משרדים, השירות מיועד ללקוחות עסקיים ומוסדיים, הלקוח מקבל מחסן בהתאם לצרכיו, גישה ישירה לציוד, מפתח אישי ואפשרות לפתרונות לוגיסטיים כמו הרמה, שינוע, מדפים ועוד.
  • השכרת מחסנים– אנו מציעים השכרת מכולה לאחסון לטווח קצר, בינוני או ארוך, בהתאם לדרישת הלקוח, סוג ונפח הציוד והסחורה, מיקום ואבטחה. השכרת מחסן מאפשרת לעסק או לאדם פרטי לאחסן בנוחות את הציוד וליהנות מגישה מלאה וישירה בכל רגע נתון, כל השנה, ובכל שעה.
  • אחסון ציוד לטווח קצר או ארוך– מענה מקצועי ומותאם אישית לכל לקוח הזקוק בדחיפות לשירותי אחסנה מתקדמים עם מיגון ואבטחה מסביב לשעון, במחיר משתלם ולתקופה קצרה או ארוכה בהתאם לצרכים המשתנים.

מתמחים בפתרונות ובשירותי אחסנה

חברת המחסן הירוק מקדמת פתרונות חדשים ואיכותיים בתחום האחסנה בארץ, על פי סטנדרטים מחייבים וקפדניים ובהתאמה לסטנדרטים הנהוגים באירופה. לכן, כל לקוח זוכה למחסן אישי בגודל המתאים ביותר עבורו, לגישה ישירה לציוד ולפתרונות יצירתיים לפי צרכי הלקוח ותקופת ההשכרה של המחסן.


כחברה מובילה בתחום אנו מציעים גישה חדישה ומתקדמת יותר על מנת לשנות את הענף בארץ וליצור סטנדרטים חדשים וטובים יותר כדי לאפשר לכל הלקוחות לקבל מענה מקצועי מושלם. כמו כן, אנו מקימים את המחסנים שלנו בשיטות בנייה חדשות ועושים שימוש בחומרי בנייה ירוקים הניתנים למחזור, מתוך דאגה כנה לשמירה על הסביבה בה אנו גרים.


החזון שלנו הוא לספק פתרונות אחסון איכותיים ומתקדמים יותר בהתאמה לצרכים המשתנים של הלקוחות, ומתוך כוונה להעניק שירותי אחסון חפצים ותכולת דירה בכל הארץ. נכון להיום לקוחות המחסן הירוק זוכים לפתרונות אחסנה בערים הגדולות בארץ במיקומים אטרקטיביים, בעתיד הקרוב יוקמו סניפים חדשים על מנת להקל על לקוחותינו הגרים רחוק.

השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם:

למידע נוסף, לשאלות ולהזמנת מחסנים להשכרה בירושלים, בתל אביב ובמושבים, צרו עמנו קשר

Call Now Button
דילוג לתוכן