הובלה ואחסון – למי זה מתאים?

המציאות במאה ה-21 מתאפיינת בדינמיות רבה. בהתאם יש מקרים רבים שבהם אנחנו זקוקים לשירות אחסון של פריטים מסוימים – תכולת דירה, תכולת משרד וכו'. בכל מצב שכזה מומלץ לשלב בין שירות הובלות לבין שירותי אחסון, כלומר לשכור חברת הובלה שתוביל את הפריטים הרלוונטיים אל מקום האחסון. אנחנו חיים בעידן של שפע ושל צריכה, ובהתאם רובנו כבר צברנו פריטים רבים. רובם, באופן טבעי, נמצאים בדירות שלנו – אבל ישנם גם מצבים שבהם נדרש פתרון אחר לאחסון כל הרכוש היקר לנו. שירות אחסון תכולה מספק מענה מצוין.
לפני שיפוץ גדול
מצב אחד שבו אנחנו זקוקים לשירות הובלה ואחסנה הוא לפני שיפוץ גדול. במקרים אלה כדאי לפנות מהבית (או מהעסק) את כל הרהיטים והחפצים שאנחנו יכולים להסתדר בלעדיהם בתקופת השיפוץ. ככל שהדירה תהיה פנויה יותר כך השיפוץ יתנהל ביעילות רבה יותר ובנוסף הסיכוי שייגרם נזק כלשהו לרכוש פוחת (וכידוע גם כשאנחנו שוכרים אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים לטובת שדרוג תשתיות הבית, והם עובדים באחריות וברצינות, עדיין עלולים להיגרם גם נזקים).
לקראת נסיעה ממושכת לחו"ל
עוד מצב שבו נחפש שירות הובלה כולל אחסנה הוא לקראת יציאה מהארץ לפרק זמן ממושך. אם גרנו בדירה שכורה ואנחנו לא רוצים לשלם שכירות עבור התקופה שבה אנחנו כלל לא בארץ, אופציה אחת היא למכור את כל הרכוש שצברנו ואז לקנות את הפריטים שאנחנו זקוקים להם כשנחזור מחו"ל – אבל בדרך זו אנחנו עלולים להידרש להוצאה משמעותית. אחסון הרכוש יהיה חסכוני הרבה יותר.
גם סטודנט שטס לחו"ל למטרה כזו או אחרת למשך חודשיים שלושה ולא רוצה לשלם שכר דירה בפרק זמן זה (ומאחר שמחירי השכירות גבוהים מאוד זו כמובן ההחלטה המתבקשת) יכול לאחסן את התכולה ששייכת לו – ולא לבזבז זמן יקר על קניות מחודשות אחרי שהוא חוזר לארץ.
במהלך מעבר זמני
גם מי שקונה דירה ועד להשלמת בנייתה מתגורר אצל ההורים ובאופן טבעי לא זקוק לכל הרהיטים והציוד יכול לאחסן אותם. באופן דומה כשעסק מבקש להתרחב והוא רוכש ציוד עוד לפני המעבר למקום החדש והגדול יותר נדרש פתרון הובלה ואחסון גם יחד.
על מה חשוב להקפיד כשמחפשים הובלה כולל אחסון?
כשאנחנו מחפשים שירות הובלה עם אחסון דירה חשוב קודם כל לבחון את פתרון האחסון ולוודא שהוא מתאים לצרכים הספציפיים שלנו.
דגש חשוב אחד הוא שטח האחסון – מצד אחד נרצה מקום מרווח מספיק כך שכל הרכוש שאנחנו רוצים לאחסן ייכנס בו, ובאופן שבו לא ייגרם נזק לפריטים השונים, ומצד שני אין כמובן סיבה לשלם על שטח גדול מדי. בהתאם מומלץ לחפש חברה שמספקת שטחי אחסון בשלל גדלים כך שמבחינתנו ישנה גמישות מלאה (ואפילו אפשרות לשנות אם למשל צורכי האחסון שלנו גדלים).
דגש שני הוא רמת האבטחה. באופן טבעי כדאי לוודא שכל הרכוש שלנו מוגן היטב מפני פריצות, וגם ביחס לשריפות, פגעי מזג אוויר, כניסת מכרסמים או עופות וכו'. אם תוך כדי תקופת האחסון עשוי להתעורר צורך בהוצאת חלק מהפריטים המאוחסנים, כדאי להעדיף לוקיישן שנוח לנו להגיע אליו – אבל אם אין צורך כזה אפשר גם להתרחק מעט ובמיוחד אם בזכות המרחק נמצא אחסון במחיר אטרקטיבי.
בנוסף רצוי לבחור בשירות הובלות עם ניסיון בהובלות לשטח אחסון ובארגון כל הפריטים שנרצה לשמור באותו מחסן. המקצועיות חשובה גם כדי למזער את הסיכון לנזק כלשהו לרכוש שלנו תוך כדי ההובלה.
Call Now Button
דילוג לתוכן