טיפים לבחירת חברת הובלה

בין אם עברתם דירה או לא, הדעה הבולטת היא שמעבר דירה הוא תהליך רגיש ומתיש שדורש הרבה תכנון והתארגנות מקדים. אך יחד עם זאת, בחירה נכונה של חברת הובלות איכותית ומקצועית יכולה לעשות את ההבדל הגדול בין מעבר מוצלח, בראש שקט לבין מעבר מסורבל מתיש וייחרט כזיכרון שלילי.

5 נקודות למחשבה בבחירת חברת הובלות

בשביל לקבל בחירה מושכלת בחברת הובלות מקצועית שתביא לתוצאות מוצלחות ומעבר דירה קל יש להיערך להובלה בשלב מוקדם ככל שניתן. משמע, ככל שתקדימו בתכנון המעבר ולסגור עם חברת הובלות הסיכוי שתסתייעו בבעלי מקצוע איכותיים, אמינים ומקצועיים בתחום ההובלות. דבר נוסף שיש לשים לב אליו, הוא ביקוש שירותי הובלה בעונת הקיץ, לכן כדאי מאוד לסגור עם חברת הובלה מספיק זמן מראש, תיאום תאריך ושעה שנוחה לכם על מנת להבטיח עבורכם זמינות גבוה של מובילים איכותיים השומרים גם על בטיחות בזמן ההובלה ומחירי הובלה בהתאם. נקודה נוספת היא, אין כמו ניסיון ויותר מכך ניסיון של אחרים.

במעבר דירה רצוי ומומלץ להתייעץ עם משפחה או חברים שעברו דירה בתקופה האחרונה על חברת ההובלה ששכרו. אין כמו המלצה חיובית כזו. במידה ולא, תוכלו לקרוא תגובות, ביקורות והמלצות ברשתות החברתיות וברשת האינטרנט המציעה מגוון רחב של חברות המספקות שירותי הובלה. נקודה שלישית שיש לשים לב אליה היא הצעת מחיר של שירותי הובלות אשר משתנים מאחד לאחד, קבעו עם נציג חברת ההובלה פגישה בה הוא יוכל לראות את תכולת הדירה ולהציע בצורה אמינה ושקופה מחיר הוגן ומה אתם תרוויחו מכך? את הרושם על החברה ותיאום ציפיות. גם ביטוח הובלות מתאים ותקף מעיד על מקצועיות של החברה והיא למעשה הערבות שלכם במקרה של פגיעה רכוש וקבלת פיצויים על כך. בסיום, לאחר שבחרתם את חברת ההובלה שלכם חתמו על חוזה עבודה מפורט ומסודר.

חשיבות המקצועיות

שירותי הובלה הם לא עניין של מה בכך. הם דורשים ידע וניסיון של מובילים מקצועיים אשר להם את המיומנויות לארוז, להעמיס, להוריד ולפרק בצורה טובה ביותר ובבטחה את רכוש הדירה שלכם תוך שמירה על בטיחות החל מתהליך ההובלה ועד להגעה ליעדה. המקצועיות היא שם המשחק. נכון שניתן לבצע גם מעבר דירה באופן עצמאי, אבל לא תמיד תשימו לב לפרטים הקטנים. לא תמיד תדעו איך לעטוף את הפריטים השבירים בצורה שלא תפגע בשאר הפרטים האחרים שהכנסתם לארגז. לא תמיד תשימו לב איך אתם מעמיסים את הכל ברכב – לעומת זאת, מובילים מקצועיים ידעו להתמודד עם כל אתגר, עם כל סחיבה, אריזה ופירוק של רכוש בכל הגדלים בצורה נכונה, מקצועית שתבטיח שמירה מקסימלית על רכושכם ואת המענה הזה תמצאו בחברת הובלות מקצועית.

מה לגבי הצעת מחיר?

מומלץ מאוד לברר מול חברת ההובלות מה כלול המחיר בהובלה, משמע לבדוק את העניין לעומק של מה ההצעה כוללת בתוכה. חשוב לשים לב לכל פרט הרשום בשביל למנוע מצבים לא נעימים ותחושת נזק שתצטרכו להוסיף על כך סכומי כסף גבוהים על תוספות בשירות או פגיעה ברכוש בלי כוונה ועוד אשר לא  נכללים בהצעת המחיר. אל תתביישו לשאול את השאלות הנוקבות ולהנות מחברת הובלה איכותית ומקצועית.

 

Call Now Button
דילוג לתוכן